Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek, melyik embert látják előnyösebbnek: a magas embereket vagy a kondis kigyúrt embereket?

A csajoknak egy értelmű, hogy a magas pasik a befutók, de hogy ha valaki alacsony, akkor mivel tudja kompenzálni, hogy pont olyan előnyösnek lássák más emberek, mint a magas embert?

szept. 11. 21:37  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Én úgy vettem észre hogy az emberek jobban félnek a magasaktól mindt a kigyurt alacsonyaktol ez így van szerintetek is?

# 1/3Időpont szept. 11. 21:40 Privát üzenet

Gondolom a külső jegyekre gondolsz, ezek alapján pedig:

•Ha ad a külsejére, elegánsabban öltözködik ( ing..stb. nem pedig melegítő nadrág meg farmer). Nem kell túlarazott markás holmiknak lennie, de szerintem fényéveket dobnak a megjelenésen az ilyen ruhák. +egy jó frizura/esetleg megfelelő arcszőrzet

Off:

•Nekem személy szerint nem jönnek be a túlzottan kigyúrt férfiak.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 21:58 Privát üzenet

"de hogy ha valaki alacsony akkor mivel tudja kompenzálni hogy pont olyan előnyösnek lássák más emberek mindt a magas embert?"

Belső tulajdonságok, mint humor, intelligencia, udvariasság.

Ha alacsony vagy, keress alacsony lányokat.

Magas, vagy kigyúrt? Igazából egyéne válogatja, kinek mi jön be.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 12. 00:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha nem vagyok magas, lehetek még légi utas kísérő? Stewardess.
Fiúk! Bejönnek a magasabb teltebb lányok vagy csak az alacsony tökéletes alkatú?
170 cm magas lány már magasnak számít, vagy bőven átlag?
Szerintetek melyik az előnyösebb? A: egy nem jóképű pasi, aki magas és vékony B: egy jóvágású, aki alacsony és vékony
Birkózásban az alacsonyság vagy a magasság az előnyösebb?
Melyik az előnyösebb? Átlagos IQ sok tudással vagy magas IQ kevés (átlagos) tudással?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!