Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen nem éltem meg azt,...

24 évesen nem éltem meg azt, hogy haverokkal megiszunk egy sört, beszélgetünk, kocsmázunk, bulizunk, szalonnát sütünk. Bennem van a hiba, hogyha senkim sincsen?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Bizonyára rajtad is múlik. Nem fognak a barátok az ölünkbe hullani, azért tenni kell.
2019. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem feltétlen. De pl. te is meghívhatnád ilyenekre őket. Kezdeményezz es akk lehet szokássá válik.
2019. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Neeem, b+, én tehetek róla, h nincs senkid...


Tudod, hanyagolással, mulasztással és nem-cselekvéssel, sodródással is múlik az életünk, kedves Kérdező. Ja, ha nem a számunkra örömet okozó irányba? Nm. Aki a cselekvés kockázatát nem akarja elviselni, az a tehetetlenkedését lesz kénytelen. Én szóltam!

2019. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Mit tettél eddig azért, hogy legyenek barátaid?
2019. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Még nem késő.

Vannak egyáltalán haverok, barátok? Ha vannak, akkor egyszerű. Ne várj, hogy valaki kitalál egy ilyen programot, hanem te hívd el a haverodat, vagy haverokat egy-egy programra.

Ha nincsenek, akkor próbálj valahol barátkozni. Gondolom, vagy iskolába jársz vagy dolgozol. Ott adott már egy közösség.

2019. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem unod még ezeket a 24 évesekről szóló kérdéseket? Eddig nem írtam, de baromi unalmas már naponta ezerszer ezt a siránkozást olvasni. Keress fel egy pszichológust ha gondjaid vannak.
2019. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván benned, de írj ki még 50 kérdést.
2019. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Valamely csekélyértelmű, (de nem medvebocs), lepontozott minket. Cserébe én felpontoztam mindenkit :P
2019. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem az a ciki, hogy nincs kivel, hanem az hogy "sör, buli, kocsma...."


Ha ez a vágyad, ott gondok vannak.


Valami értelmesebb vágy, cél, céltudat?

2019. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen Karcsi, benned. Voltál már pszichológusnál vagy könyörögjünk neked még egy kicsit?
2019. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!