Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a sok tini, katona ruhaban?

Mi ez a sok tini, katona ruhaban?

Figyelt kérdés
Mar nem az a varos az elso ahol lattam ilyen fiatalokat katona ruhakban. Mi ez? Csak ilyen hulye trend, vagy igy akarjak beepiteni a koztudatba hogy ujra lesz kotelezo katonasag hogy konyebben fogadjuk el?
2019. szept. 12. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Neeheem, ezek első nap meghalnának, ha katonának kellene lenni.

Nálunk is vannak ilyen ízlésficamos balfékek. Tizenévesen felveszi a terepmintás gatyát, meg a térdig érő rokker csizmát, mert ő hú de menő.

Ennek az az oka, hogy nem akarnak beleolvadni a környezetükbe, ezért inkább ilyen ruhákat hordanak, amivel viszont szégyenbe hozzák magukat. Az ilyeneknek jellemzően vetekszik az iq-ja a lábméretükkel, kvázi szóra sem érdemes. Nincs egy önálló gondolatuk, nincs saját stílusok, lehet hogy egy filmben látta, bizonyára valami amerikai trágyában, és azt hiszi ez itt is megállja majd a helyét. Hát. Tévednek. Én meg csak nevetek rajtuk.

Ehhez a szetthez dukál a hosszú, zsíros haj, sárga fog, büdös lehelet, izzadságszag, pici pehelyszakáll, amiből van kb 10 szál a képernyőjén.

Bezony.


20/F

2019. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te a honvéd kadétokra gondolsz. Suliba is ebbe kell járniuk. Középiskolákban van ez a képzés.
2019. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
1# szeretem az ilyen lenézős primitív emberkéket akik azt hiszik ők szrták a spanyol viaszt és hogy jobbak másoknal...tah.o paraszt
2019. szept. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, van olyan, hogy divat. 1-2 éve elég sok ilyen ruha került a boltokba.


A másik, hogy vannak rendészeti és erdészeti iskolák. Ott ilyen a formaruha.



Egyébként rátok férne a katonaság.(akkor is, ha az "öregek" azt mondják semmi értelme nem volt)

2019. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!