Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "lesz" rögtön egy tini...

Miért "lesz" rögtön egy tini meleg, ha mondjuk nem "katona dolog fiúk nem sírnak stb" mentalitással nőtt fel? Engem anyukám nevelt fel, és az érzelmeim kimutatására nevelt. Nem vok meleg.16f

Figyelt kérdés
nagyon szeretek ölelkezni, ha szomorú vagyok simán sírok, simán olyan vagyok mint bármelyik korombeli csaj xD emiatt inkább lány barátaim vannak, de jó is ez, sokan szeretnek engem és volt már barinőm, igaz még sosem szexeltem.
2017. szept. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a társadalmi nyomás és a nemek szerinti elvárások hatása. Mivel a tinik még erősen a birkaszempontok alapján alakítják a kapcsolataikat, az lesz a követendő vagy elítélendő, amit a húzóemberek mondanak.

És mivel éri el a húzóember, hogy őt akarják követni és ne kerüljenek vele szembe? Leszólja azokat, akik gyengébbek vagy kilógnak a csoportból. Ezzel eltereli a figyelmet a saját és csoportja hiányosságairól, és a saját népszerűségét is megszilárdítja.

Nagy részük kinövi ezt pár éven belül, néhány pedig örökre ilyen marad.

2017. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Tehat olyan vagy mint a korodbeli csajok es csodalkozol, ha melegnek tartanak?


te hot meleg vagy, csak meg nem tudod.

2017. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én biszex vagyok és eléggé érzelmes kis fiúcska.

23/F

2017. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!