Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, volt már hogy egy...

Férfiak, volt már hogy egy idegen nő ezt tette veletek?

Figyelt kérdés
Pl mentetek az utcán, és rátok ordítottak valami megalazót, legyen az sima sértés, vagy éppen azt, hogy szexuálisan vonzónak talál titeket.
2019. szept. 13. 12:10
 1/8 anonim válasza:
Egyszer igen, de az illető, csak egy frusztrált kismalacka volt.
2019. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
soha
2019. szept. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fog leesni nekik, hogy mit szeretnél ezzel a kérdéssel. De szép próbálkozás😀
2019. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

engem a minap ordított le egy 50-es nő a kocsijából, hogy a k*** nénikédet!

Mert sajnos nagyon szaladtam a vasút állomásra és a parkoló kocsik közül rontottam az útra, de én tudtam, h jön az autó, így megálltam, a kocsi végében, de a nő azt hitte nem fogok megállni, így rám ordított :D

2019. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4:

Miért nem ordítottad vissza: "Az enyém legalább még él, de a tied már biztos nem!" 😁

2019. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha, ha ilyen lenne feljelenteném.
2019. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy részeg csajbanda, akiknek mindenkihez volt egy szavuk... nagyon szexik voltak, gondolhatod... 🤦
2019. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt, igen. Mivel csámpásan közlekedek, erre vonatkozóan 1× egy idősebb nő utánam kiabált. De ebből adódóan több, másik esetben nevetgéltek emiatt szintén nők.
2019. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!