Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más nőket is zavar, ha megnézn...

Más nőket is zavar, ha megnéznek idegen férfiak?

Figyelt kérdés

Szeretek (ill. szeretnék) szépen, nőiesen, szexin öltözködni, testhezallo ruhakban az alakomat kihangsulyozni, magassarkuban ultramenon flangalni, viszont nagyon zavar, hogy masok ilyenkor megneznek, mert zavar hogy mit gondolnak, vagy az ha osszesugnak a hatam mogott. Valamiert ezt nagyon megalazonak erzem, ezert inkabb farmer-polo komboban megyek ki az utcara, hogy egyaltalan ne tunjek ki a tomegbol, es irigykedem azokra a lanyokra, akik szep ruhaban vannak. Massal is elofurdult mar ez?


Tinedzser koromban imadtam, ha megneztek a fiuk, szerettem a kozeppontban lenni. Most meg csak el akarok bujni... ez miert van?


2018. máj. 20. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mintha csak magam olvasnám.
2018. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%

Én szintén ugyanígy vagyok vele és fogalmam sincs, mi lehet az oka.

"... viszont nagyon zavar, hogy masok ilyenkor megneznek, mert zavar hogy mit gondolnak, az ha osszesugnak a hatam mogott." Ezzel pláne nagyon tudok azonosulni.

2018. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Mert leszbikusok vagytok, ennyi. De még önmagatoknak sem meritek bevallani.
2018. máj. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos önbizalomhiány.
2018. máj. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A férfiak így is, úgy is megnéznek minden jó nőt. Nem kell mások véleményével foglalkozni, szokták mondani.
2018. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, ha rám néz pl. két egymás mellett álló férfi, és mondanak egymásnak valamit, mindig az jut az eszembe, hogy biztos gúnyolódnak, vagy kiröhögnek. Lehet, hogy van rajtam valami röhejes.
2018. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt írod, hogy szereted az alakod kihangsúlyozni.



Már bocs, de nézz már utána, hogy mit jelent a kihangsúlyozás szó. Ha valamire direkt fel akarod hivni a figyelmet, majd csodálkozol, hogy sikerült, azért nem a férfiak a bűnösök.



Vagy lehet valamit úgy jól hangsúlyozni, hogy a kutya nem veszi észre? Ugye érzed az oximoront.

2018. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó lenne, ha el lehetne menni néha kirándulni egy férfiak által nem lakott városba. Szabadnak érezném magam.
2018. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!