Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőknek tényleg több a...

A nőknek tényleg több a szabad akarata a férfiaknál?

Figyelt kérdés

A férfiakba bele van kódolva a szaporodás, a faj fenntartás. Bennük van a párosodás ösztön. Én nő vagyok , de még 22 évesen is szűz vagyok. Nem nagyon érdekel a szex , nekem teljesen mindegy mikor vesztem el. Egy férfinak viszont folyton ezen jár az agya. Én semmi áron nem lennék férfi. Az okom rá pedig az hogy sokkal szabadabbnak érzem magam. Nem vágyok semmilyen fajfenntartásos dologra. Sőt gyereket sem szeretnék mert szinte minden időmet elvenné és idegesítene. Imádok utazni és kirándulni , barátokkal lenni , állatokkal foglalkozni. Örülök hogy én irányítok és nem valami ösztön vagy mit tudom én.

Ti mit gondoltok?



2019. szept. 14. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egyenlően szabad akarata van. Ha neked így a jó, tégy így, a férfiaknál is vannak ilyenek. :-)
2019. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség. A legtöbb nô megôrülne szex nélkül. És férfiak közt is van sok szûz aki leszarja. Ha soha nem csinàltad akkor te nem fogod annyira kivànni mint màs, tapasztalat. Fôleg ha lefoglalod magad.
2019. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak bizonyos férfiak hozzák fel a saját vedelmukben amikor szamonkerik őket megcsalas, zaklatás stb miatt..
2019. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ember többek között úgy emelkedett ki az állatvilágból, hogy tud(ott) uralkodni az ösztönein.



Balázska nemet váltott.

2019. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Mégis milyen Balázska?

2019. szept. 14. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz. Én fiatal férfiként nem érzek elviselhetetlen vágyat reprodukcióra még akkor sem ha egy nagyon szexi nőt látok, azt azért ne képzeld, hogy csak nyálcsorgatásból áll az életünk.

Néhány ember tényleg nem lépett túl még az ösztönein de itt se csak férfiakról beszélhetünk, nem mellesleg a nőknél is beszokott ütni a kapuzárás, tehát magába az emberekbe van meg a késztetés szaporodásra nem kizárólag a férfiakba.

2019. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőkbe is úgy bele van kódolva a szaporodás, mint a férfiakba, csak ők bármikor szexelhetnek ezért nem nagyon kell görcsölniük miatta. Vannak olyan kivételek is, mint te, de férfiak közt is van ilyen.
2019. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!