Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan stabil munka...

Létezik olyan stabil munka nőknek, mint a férfiaknál a kamionsofőr, hogy bármikor el tud helyezkedni? Melyik ilyen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 00:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A nők hátrányban vannak. A gyerkőcök miatt is és azért is, mert egy nő többe kerül a munkáltatónak, habár a bére alacsonyabb( hogy miért kerül többe nem tudom, de statisztikailag kimuatatták).
2008. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Ne(')mi kapcsolat a kamionsofőrökkel?
2008. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csupán én vontam párhuzamot a kettő között, hogy ismerőseim, barátnőim férje(i), akik kamionsofőrként keresik a kenyerüket, simán válogathatnak az ajánlatok közül, akár külföldön is. Ellenben nekünk nőknek minden sokkal nehezebb, ha tanultunk, még nehezebb az elhelyezkedés, hogy meg is tudjunk élni a fizetésünkből.
2008. dec. 5. 08:32
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Én láttam már női kamionsofőrt is!Igaz,Olasz rendszámmal...
2008. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy leszbi volt. Egy családanya, ha a világban vagy csak az országban futkos egy kamionnal, mert nem tud máshol elhelyezkedni, megnézhetjük, milyen lesz a következő generáció!


Te, mit tanultáltál?

2008. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
kórházi nővér?
2008. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
87%
En kulfoldon lakom es itt nagyon sok teherauto\kamionsofor NO van. En csak "emberneninek" hivom oket.Szerintem nem "normalis" dolog szallitonak elmenni nokent , de ki tudja mi viszi ra.Az biztos, hogy eleg jol kapnak es mindenhol keresnek pontosan azert mert eleg "vandor" munka.Es veszelyes is,rossz idojaras mellett + az utakon barmikor meghallhatsz.Az en baratom is ezt csinalja most, pedig van "rendes" szakmaja , csak abban nem fizetik meg , ami borzaszto szomoru. En pedig hasonlo munkaidovel es oraszamban kb a FELET keresem meg , mint o !!!! Ez valoban elkeserito, de nem csak otthon van igy!
2008. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Idegenforgalmit végeztem, nehéz az elhelyezkedés ezen a területen. Már sajnálom az időt amit tanulással töltöttem.
2008. dec. 5. 11:08
 9/15 anonim válasza:
77%

Az elozo vagyok, en nem sofor vagyok ! :)

Egy etteremben dolgozom,es egesz nap talpalok. Szerintem a kollegak (ffi) tobbet kapnak. Azert ez eleg szemetseg !

En is szeretnem tudni mi a 100% biztos munka , de szerintem nincs ilyen.

A vendeglatoiparba is aranylag sok embert keresnek , ezt sem akarja sok ember csinalni.

2008. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintetek fog keresni egy nő valaha annyit mint egy ffi? ( Most azonos szinten azonos munkát végzőkre gondolok, nem úgy, h az igazgatóasszony többet kap, mint a kifutófiú. :)
2008. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!