Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menjek bulizni vagy ne?

Menjek bulizni vagy ne?

Figyelt kérdés
Igazából nincs meg rá az okom hogy bulizzak, de kedvem is van hozzá, egy kicsit zenét hallgatni, iszogatni táncolni, de ugyanakkor nincs is kedvem kimozdulni. Így hogyan döntsem el? Menjek vagy ne?
2019. szept. 14. 18:28
 1/10 A kérdező kommentje:
F
2019. szept. 14. 18:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne menj.
2019. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ilyen teszetosza mamlasz. Mi döntsük el? Akkor ne menj
2019. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne menj
2019. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Minek hozzá ok? A kedv elég. Legyél spontán! A többi hülyére meg ne hallgass! Majd lesz valami. Ha nagyon nem tetszik, még mindig hazamehetsz viszont ha otthon dekkolsz, kihagyod a lehetőséget is.

Na! Otthon vagy még? Sicc ki a 4 fal közül!

2019. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D á nem megyek többség dönt. Egyébként is most mégsincs akkora hangulatom hozzá, majd legközelebb, de azért köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 14. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Te bajod, ha hagyod hogy mások határozzanak meg.


A lepontozósoknak meg (nem, mintha érdekelne a százalék, inkább röhögök rajta): nem mindenkinek az az élet, ha a 4 fal között tengődik, ne magatokból induljatok ki.

Lehet a kérdezőnek csak az utolsó kis löket hiányzott és ti elvettétek tőle. Lehet, ha elmegy, lett volna egy jó estéje. De ti lebeszéltétek róla. A kihagyott lehetőség sokszor rosszabb az enyhe csalódásnál, és nem kell feltétlen azt se bántani, aki egy picit bizonytalan. Ő legalább majdnem tett egy lépést, hogy szociális élete legyen, nem úgy mint az oldalon síró-rívó 24 évesek (igazából mind az egy), akinek meg állandóan tutujgatjátok a kicsi lelkét.

2019. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy te miért pazarlod itt az idődet értelmetlen unalomból kiírt kérdésre komoly válasz adásával..
2019. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mások betámadása nem időpazarlás?


Egyébként voltam már hasonló cipőben, amikor jól esett volna egy kis pozitív noszogatás. Bocs, hogy együttérző és támogató merészeltem lenni ezen az oldalon. Tudom, itt nem divat.

2019. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts akkor otthon fesztivált! Abban minden benne van, amire szükséged lehet! 😊
2019. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!