Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretik jobban azt az...

Miért szeretik jobban azt az embert az (Emberek-aki mindenkit le sz*r?

Figyelt kérdés

Van egy csávó aki semmire nem való nem megy dolgozni de a szülei mindent meg adnak neki 20-éves létére, Ruhák, újabb telok, Autók, pénz, ami engem nem nagyon zavar hiszen kis korától ő volt anyuci apuci kedvence. Viszont csak a barátaival akkor barátkozik ha van pénzük, amikor más mond valamit neki vissza se szól, kritizálja más munkáját, le néző és senkit nem hallgat meg, jobban mondva azon van hogy ki használjon mindenkit. De valahogy mégis öt szereti mindenki, a lányok és a barátai is, Ezt nem értem.


Nem azért tettem fel a kérdést mert féltékeny vagyok, hiszen van sajált munkám és azon vagyok hogy legyen nekem is és van is. Viszont én másokon is segítek ő viszont nem, és annál jobb mindenki szemébe.


2019. szept. 16. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert még fiatal a társasági köre úgy gondolom. 20 éves igen fiatal. majd 25- 30 évesen ha így viselkedik senkinek se fog kelleni elege lesz mindenkinek belőle hidd el.És az olyan jószívű becsületes embereket mint te megfogják találni. Csak te meg vigyázz nehogy kiahsználjanak.
2019. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg nem szeretem, aki felnőtt ember létére nem tud helyesen írni!
2019. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel szülei megadnak neki mindent a többi ember azt hiszi hogy van pénze/pénzük (ami lehetséges hogy így van) ezért is ismerkednek vele. Majd ha a szülők már nem tesznek alá semmit akkor szokott az ilyen ember jó nagyot pofára esni, eltűnik mellőle mindenki és jó ha nem kerül az utcára mivel nem fog érteni semmihez (elvégre ha megadnak neki mindent minek dolgozzon meg érte) és nem lesz élettapasztalata.
2019. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a pénz miatt szeretik. Hanem a nárcisztikus személyisége miatt. "lenéz mindenkit, ki használ mindenkit." Aki egoista az önbizalmat sugároz és nem érdekli más véleménye ez másoknak pedig tetszik.
2019. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves #2! Az első válaszoló vagyok én egy szóval nem mondtam hogy felnőtt vagyok. :D És kikérem magamnak 5-ös helyesíró vagyok csak tudod telefonon elég rossz visszaírni főleg hogy séta közben írtam de szerintem így is megértette a kérdező mit írtam. De köszönöm hogy kifejtetted a személyes véleményed.
2019. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ő úgy nőtt fel hogy az életében semmire nem volt gondja, emlékszem kis kórunkban csak annyit mondott apa adjál pénzt"és már volt is pénze, én meg"apa tudnál adni egy kis zseb pénzt, erre (Nincs fiam) nem magamat akarom sajnáltatni de azért zavaró tud lenni hogy olyan pofázik akinek készen alá tettek mindent,.


A baráti körben is menőzik nagy pofája van mindig azt mondja hogy meg verne valakit, leg szívesebben szájba verném csak nem süllyedek le alpári undorító módba. Erről szó nincs. Amit le írtam úgy néz ki mindt ha szimplán csak irigykedném rá viszont ez egyáltalán nem úgy van senkire nem voltam irigy soha.

2019. szept. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!