Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zaklatnak engem az...

Miért zaklatnak engem az ismerőseim, amiért én nem foglalkozom a politikával és szavazni sem voltam soha, nem is megyek el? 26F

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki eldöntheti szabadon, hogy őt érdekli-e ez az egész, vagy sem. Engem nem érdekel, aminek sok oka van. Kímélem önmagam, mivel karrier centrikus ember vagyok. Szinte csak és kizárólag azzal foglalkozom, hogy jobb kosárlabda játékos legyek, ez az álmom, a célom. Ezért dolgozom minden nap, hogy minél jobb legyek. Ezt úgy tudom elérni hogy kizárok az életemből mindet olyan dolgot, ami visszafogna engem az edzésben, legyen az baráti kapcsolatok, párkapcsolat, vagy jelen esetben a politika. Tény, hogy magányos vagyok, utoljára 5 éve volt párom, de ez az ára annak hogy maximumot tudjam nyújtani játék közben. A sport teljesítményemre nem panaszkodnak az ismerőseim, de folyton önzőnek hívnak és olyan embernek, aki burokban él. Én nem tagadom hogy van ebben igazság, de a karrierem nekem a legfontosabb, hogy teljesítsek. Nem tagadom, hogy sohasem voltam szavazni, nem is szeretnék elmenni. Az őszinte igazság az, hogy nincs hitem a dologban. Szerintem az egész politika olyan, mint egy színpadi előadás, egy cirkusz. Előadnak egy előre megírt színdarabot, kicsit színészkednek, műsoroznak. A naiv emberek pedig elhiszik, hogy van bármi beleszólásuk a politikába és döntésekbe, mert bizonyos időközönként eléjük raknak egy papírlapot, amire tehetnek egy "X"-et. Dióhéjban az a véleményem, hogy nem attól lesz jobb hely a világ, hogy leadsz egy "X"-et valakire, akiről minden művelt ember tudja, hogy az arcodba hazudik és egyáltalán nem érdekli őt, hogy mi van veled. Én úgy gondolom, az az ember mindig súlyosan csalódni fog, aki valaki mástól, jelen esetben egy politikustól várja a saját vagy mások életének jobbá tételét. Szerintem be kellene látniuk, hogy nem egészséges ilyen mértékben megbízni valakiben, akivel talán soha az életben nem is találkoztak, maximum a TV képernyőjén és órási plakátokon.


Miért nem képesek tiszteletben tartani, hogy én nem szeretnék részt venni ebben a cirkuszban, s hogy nekem a karrierem építése sokkal fontosabb ennél?


2019. szept. 18. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Akkor mit keresel ezen az oldalon?
2019. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
57%
Mit foglalkozol mások véleményével egyàltalán?
2019. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mert ráérnek.
2019. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért zaklatnak, mert nem vagy felelősségteljes felnőtt ember.

Fizetsz adót? Nem érdekel hogy mire költik az adódat?

2019. szept. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te miért nem vagy képes tiszteletben tartani, hogy valaki nem egy passzív, másik világban élő tök, és miért nevezed naivnak az embereket? :)
2019. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!