Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vesz magának a...

Miért nem vesz magának a nővérem jó cuccokat?

Figyelt kérdés

Tudom tudom ez az ő dolga, de azért elég gyakran elgondolkodom rajta és most úgy szimplán érdekelne mások véleménye, mert nekem ez annyira fura.

Már dolgozik és elég jól keres, úgyhogy simán megengedhetné magának a legújabb telefont, változatos márkás ruhatárat, fodrász manikűr midnen.

De van összesen kb két cipője, időjárásfüggő mi van rajta, szerintem egy éve nem vett magának ruhát max egy pucsit azt is leárazáskor, a jópár éves sz-r telefonját használja. Talán egyedül a laptopja ami baromi drága meg új, amit munkához is használ.

Én meg így nem értem mert "tök jó neki", tiszta menő lehetne, mégis úgy néz ki mint aki a kenyérre valóért dolgozik kb.

Hova teszi akkor a pénzt?


2019. szept. 21. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Gyűjt neked lakásra vagy magának.
2019. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert normális ember és a jövöjére is gondol, és nem az érdelki, másokat hogy lehetne pukkasztani.
2019. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha mások véleménye miatt kérdezed, nekem az a véleményem, hogy ő csinálja jól.

Csak azért, hogy "menő" legyen, mi a fenének szórja a pénzt? Kamaszkorban még tud fontos lenni a menőzés, de dolgozó felnőttként jó esetben megvan a magunk élete, és kevésbé adunk mások véleményére.


Jól teszi, ha spórol, és csak arra költ, ami neki fontos.

Nem kell egyből mindig mindent elszórni.

2019. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van elég pénze akkor lehet hogy így érzi magát jól. Ha neki így jó én elfogadom. Amit te menőn3k gondolsz az számára nem menő.


Én nyomógombos telefont használok pedig a munkahelyem céges telefont adna max 100 ezer forint értékben. Nem szeretem a simogatós telefont. Rám emiatt néznek furán.

2019. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem pénz szóró idióta, akinek nem az a fontos, hogy 10/10-es legyen.


Nem véletlen az én húgom vagy? :D


Hidd el a kevés, de elegáns s jól variálható ruhák egy karban tartott eredeti testen ezerszer többet ér, mint a vacak műkörmök, drágám.


Naponta kapom a tekinteteket s bókokat, combközépig érő hajam, eredeti 7mm hosszú ápolt körmeim, ápolt bőr, folyadék bevitel, táplálkozás s ami kell + fontos is:

A jövő/célok!


A pénzt hova teszi jobb, ha csak ő tudja ;)


Nekem is el van rakva az eddig összeszedett pár ezer híján 10kk.

+Csinálom az üzletvezetőit. 😄


Huszonévesen kell belendülni, kb 30évesen már alapozni , felette pedig tökéletesíteni a karriert, hogy később öregebben kevesebb dolgod legyen s jobb életed!


Látszik kislány vagy, de ne sértésnek vedd!

2019. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert neki nem fontos a külsőség, és nagyon sok ember így van ezzel

Van egy mondás: nem a ruha teszi az embert.

Ez nagyon igaz. Az már rég nem önmaga, aki mások véleménye miatt vesz fel egy kabátot, vagy bármit. Nem szabadna ilyesmivel foglalkozni, hogy külsőre ki mit gondol. Téged miért érdekel, hogy 'divatos' cuccban legyél? Mi a divat maga? Miért akarsz tucatember lenni?

2019. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!