Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet biztonságosan...

Hol lehet biztonságosan vásárolni BTS-es cuccokat?

Figyelt kérdés
Találtam több oldalt is viszont egyiket se ismerem és nem bízok meg bennük. Valaki vásárolt már valahonnan minőségi ruhákat, tárgyakat valahonnan? Esetleg olyan oldal ami megbízható és több ruha is vann fenn és nem copy-s?

2019. jan. 15. 15:28
 1/4 anonim válasza:

Őszintén szólva fogalmam sincs hogy eredeti-e (szinte biztos hogy nem) de én nagyjából mindent wishről rendelek😁 tudom hogy nem a legjobb megoldás deee nekem eddig minden jó volt, ami meg nem jött meg időben azért visszakaptam a pénzt (és később meg is jött)

Viszont karácsonyra rendeltem egy army boxot a cokodive.com - ról, és igazából semmi baj nem volt vele, csak a doboz kicsit sérült.

Most meg rendeltem egy Love Yourself :Answer albumot a ktown4u.com - ról, és azt írták hogy negyven nap a szállítás, de két hét alatt megjött😄😍

Meg még tudom ajánlani a kpoptify.com - ot. Szerintem ezek a dolgok itt a legolcsóbbak, innen rendeltem volna, csak sajnos nem lehet paypal-lel.. De neked hátha jó lesz^^

Szóval igazából nekem ezek a tapasztalataim remélem egy icipicit legalább tudtam segíteni ^^


(ó, és ha albumot szeretnél venni, mostanában megjelent az itthoni mediamarktokban is, szóval nem feltétlenül kell külföldről rendelni😁)

2019. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. :)

Albumot nem szeretnék venni mert nem tudom sehol se lejátszani csak anyuék szobájába.

2019. jan. 16. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van pár BTS-es cuccom és elég jó minőségűek is. A Sakurazaka-n rendeltem.
2019. jan. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés köszi
2019. jan. 17. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!