Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt életművészek?

Vannak itt életművészek?

Figyelt kérdés
Hogyan lesz valakiből életművész?

2019. szept. 21. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Bizonyos értelemben én is az vagyok. Van egy alapbetegségem, ami sokmindenben korlátoz. Van végzettségem, de nem feltétlen azt használom. Különböző képzéseken vagyok túl, de nem feltétlen használom. Minimális az ismeretségi köröm - sőt, inkább nincs -, mégis elvagyok, élek... Ez is egyfajta életművészet, hogy eddig eljutottam így.
2019. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nxs ***** válasza:
42%

Attól függ mit értesz ez alat

Mert bizony elég széles ez a skála .


Én annak tartom magam


Van munka helyem és nagyon jó stratégiai játékos vagyok.

Rengeteget improvizálok és elég választékosan tudok beszélni


Teljesen értékben korrekt és tisztességes módon játszok ki mindenkit aki meg érdemli.


Ja és vannak céljaim álmaim és azokért küzdők.


Ez alapján most mindenki elkőnyvel hogy milyen szemét lehetek de senkinek nem ártok ..

2019. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Ha látsz egy 44%-os valaszolot, máris találtál egy igazi neet, életművészt
2019. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Életművész, alias ösztönlény. Nézőpont kérdése. Az életművész minden életkorban azt teszi, amire a kora és vágyai (ösztönei) predesztinálják. Gyermekkorban játszik, kamaszkorban kipróbál mindent, és hülyeségeket csinál, fiatalon csajozik, szórakozik. Felnőttként a sikereinek él, és családot alapít, öregkorában az unokáit ajnározza.
2019. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!