Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van kedved élni? Mi az életcélod?

Van kedved élni? Mi az életcélod?

Figyelt kérdés

Személy szerint ma jöttem rá, hogy nekem nincs ilyen. Annyi talán, hogy csinálom az E jogosítványt és majd egyszer ebben az évben kamionozok, de félek, szóval kétséges ez is. (Ja igen 21 vagyok és nem dolgozok mert kirúgtak és ez rosszúl érintett ezért depressziós lettem, most térek lassan magamhoz ).


Érdekel, hogy te neked mi a motivációd, hátha jön valami jó tipp.


2019. szept. 21. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Kíváncsi vagyok, mi lesz 5-10-20 év múlva.
2019. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Háát én megkaptam korlátlanra a páv3-at szóval öngyilkos nem lehetek, így meg valami biztos lesz..
2019. szept. 21. 23:27
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Boldog akarok lenni, de az emberek nem hagyják! :(
2019. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

felépítem a saját cégemet, játékfejlesztéssel fogok foglalkozni, már 4 éve hobbi szinten tolom, mellette húzok sok embert magammal, szóval több szálú ez a dolog

már azt is tudom a milliárdjaimmal mit fogok kezdeni :D


12 éve építem az életemet, szóval haladok előre :)

2019. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem sok.


Egyszer életem folyamán szeretném megtapasztalni, az igazi viszonzott szerelmet, valamint a felső tízezer életszínvonalát. Jelenleg egyikre se látok sok kilátást.

2019. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon is sok kedvem van élni, ahogyan célból is rengeteg van.


Erre az évre az alábbi céljaim vannak:

- jogosítvány megszerzése (szépen haladok, bár még szokni kell)

- felsőfokú angol nyelvvizsga megszerzése (a próbákon mind jó eredménnyel mentem át, szóval nem tartok tőle)

- Erasmus pályázat megnyerése (sok esélyt látok rá, a tanáraim is biztatóan nyilatkoznak)


Jövőre az alábbi céljaim vannak, bár még biztosan bővülni fog a lista:

- olasz középfokú nyelvvizsga megszerzése

- előrehozott angol emelt érettségi

- előrehozott olasz emelt érettségi

- részt venni egy "host family" nyaraláson (voltam már ilyenen, de az iskola által szervezett volt)

- tandemugrani (lehet ezt fogom kérni szülinapomra, még nem tudom)


Hosszabb távú terveim:

- felvételt nyerni egy egyetemre (lehetőleg skót, olasz vagy horvát)

- kiadni a történeteimet

- rendezni egy filmet

- legalább 20 országba eljutni (gondolom senkit nem érdekel, hogy melyek ezek, és hogy melyik városokat és tevékenységeket néztem ki magamnak leginkább)

- álmaim lakásában/házában élni (szerencsére több típusú is van, és némelyik egész olcsón megvalósítható)

- családalapítás, bár ezt nem sorolom szívesen ide, mert ez nem csak rajtam áll, ellenben a többivel


Úgy vagyok vele, hogy az élet rövid, ezért nem akarok egy percet se elpazarolni belőle, ha helyette tehetek valami hasznosat, vagy valamit, amit élvezek.


18/L

2019. szept. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Zavarodott vagyok,nem találom a helyem a világban...nincs túl sok kedvem élni,célom nincs.20 éves vagyok :/
2019. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi embert gazdaggá tenni a szó minden érdelmében amennyit csak tudok :D
2019. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A mentális gondjaim miatt fogalmam sincs, lesz-e párom, hogyan, mikor. Már volt 8 hónapig egy iiisszonyúúan kiegyensúlyozott életszakaszomban. Nade hosszútávon mi lesz?


Rettegek pénzügyileg. Az érettségis munkákkal, amik eddig jutottak, a körülményekhez képest nem tragikusan, de nem is jól keresek. Viszont amint sikerült félretennem 200 ezret, mert nem vettem ruhát, cipőt, semmi extrát és ha kisebb dolog romlott el, az úgy maradt - kiderül, hogy nemsokára 500 ezres kiadásom lesz xy dologra.

Összességében évek óta fogy a pénzem, de ebben az évben a kabátvásárlástól is félek.


Bármit csinálok az életben, bárhogy küzdök, változtatok, kockázatot vállalok, csak a szr ömlik.

Itt akadály, ott akadály az élettől.

Kb úgy tudnám szemléltetni, hogy ha elindulok egy úton, tuti fel lesz bontva, ha felgyújtok egy villanyt, 2 percen belül ki fog égni, ha elmegyek konditerembe, pont aznap lesz zárva

Most ezek csak szemléltetések!


Múlt héten vonzottak a villamosok, buszok, hogy kilépjek eléjük.


Ja és senki nem hisz nekem. Járok mentálhigiénés szakemberhez és kvázi ő se.



Kérdező, nem én vagyok a legjobb motivációs emberke.

Az E jogosítványhoz hajrá!

2019. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennek a kamionozásnak van egy bizonyos romantikája. Sok sikert hozzá. :-)
2019. szept. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!