Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 33 évesen mit kellene tudnom...

33 évesen mit kellene tudnom már felmutatni ahhoz, hogy ha mondjuk magamról mesélek az embereknek ne az járjon a fejében, hogy mit csinált ez eddig?

Figyelt kérdés
Mi az alap amit egy korombelinek már illet volna elérni? Gondolok itt olyanokra mint társas kapcsolatok, egzisztencia vagy bármi ami eszetekbe jut.
2019. szept. 21. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképl gondolkozik ezzel kapcsolatban Van aki úgy gondolja,hogy már házad,családod(lásd: feleség,gyerekek),jó munkahelyed kell legyen.Van olyan is aki úgy gondolja hogy jó már az is ha van munkahelyed és egy kis félretett pénzed
2019. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy olyan munka, amiben már évek óta benne vagy, párkapcs. az kinek mikor sikerül ugye, esetleg önellátás, ha még albérlet is, de h önálló vagy.
2019. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem jó út az, hogy csak azért legyél valami, hogy másoknak megfelelj. Ha te úgy teljesen jól érzed magad, ahogyan most élsz, ne legyen bűntudatod miatta.
2019. szept. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyénileg változó. Tiborcz ilyenkorra már 10 éve milliárdos világítástechnikai vállalkozó volt, más meg közmunkán tengődik egy alkoholista borsodi zsákfaluban.
2019. szept. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

-Normális szociális élet a korodnak megfelelően. Azaz van pár olyan barátod, akiket bármikor felhívhatsz és azonnal jönnek akármi van.


-Kicsit kiélted magad. Azaz már vonz a folyamatos csajozás/pasizás.


-Volt már legalább 1db 1 éves kapcsolatod. Ha meg jelenleg nincs párod, azért nincs mert te nem akarod, nem mert lehetőséged nincs olyanra akivel szívesen együtt lennél.


-Már régóta külön élsz a szüleidtől.


-Ebben a korban már egyetem után is legalább 10 éve dolgozol így már van legalább 1db nagyobb értékű dolgod, ami nem megörököltél vagy kaptál. Ami lehet lakás, autó stb...


-Normális munkád van. Már nagy fizetéssel, mert régóta a szakmában vagy, de még mindig van fejlődési lehetőséged benne.


Nekem elsőre nagyából ennyi jut eszembe.

2019. szept. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van értelme a kérdésnek?


Azt tudsz felmutatni amit fel tudsz mutatni. Most mondhatjuk, hogy legyen házad, autód, életed, 3 kiscicád és matchbox gxűjteményed, ha nincs akkor majd gyorsan átírod a történelmet?


00:34-essel értek egyet. Azt kell elérni erre a korra, hogy megtaláld a magad boldogságát és ne mások véleménye határozza meg az életed.

2019. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést úgy kéne megközelíteni, hogy a saját szemszögedből, abból, hogy te magad mire vagy képes, és mit tudtál ebből kihozni. Én pl sosem voltam jóeszű, szorgalmas sem igazán, így átlag hármas voltam, érettségim sem lett fényes, így OKJ - ra mentem, vendéglátósként dolgoztam. Végülis szerettem, de jelenleg itthon vagyok a másfél éves kisfiammal, előtte férjhez mentem, jelenleg albérletben élünk. Van egy hiteles középkategóriás autónk. Tervezem tanulni még valamit, mert kisgyerek mellett biztos nem csinálnám azt, amit előtte ( heti hét nap munka, sokszor ketten voltunk kolléganőm él - felszolgáló egy cukrászdában /kávézóban, napi 10-12 óra)

Még nem tudom mit tanuljak, hamarosan döntenem kell, míg az ovi el nem kezdődik, valószínűleg OKJ lesz, egyetem már nem jöhet szóba, hiszen se szorgalmam, se eszem hozzá, plusz gyerek mellett hát nem tudom, szerintem nem lennék képes rá. Érdekel a kozmetika, a műkörömépítés, valami ilyesmi. Tehát nem azt nézem, hogy a korombeliek (31 vagyok) mit ért el, hanem azt, az adott egyén mire képes. Van olyan volt osztálytársam, aki fogorvos lett, utazik össze - vissza a világban, és bizony van, hogy egyedül, de van, amikor egy - két haverjával. Ő pl nem tud osztozni senkivel egy gyönyörű tájban, vagy egzotikus túrában, ételben, vagy csak egy családi kirándulásban kb semmiben sem.de pl egyedülálló gyerek sincs még. Szüleivel lakik. Én érettségi után már egyedül éltem, egyedül tartottam el magam.

Mindenkinek más az értékrendje, mások a képességei, céljai, nem szabad magadat másokhoz hasonlítani.

2019. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5: Ezekben vannak irreális "elvárások". Semmi baj nincs kevesebb munkával és szülőkkel lakni sem. Én sok okból maradtam anyummal, nekem van nagyobb területem, és párom költözött be hozzánk. Mindenkinek egyedi életútja van.


Bár nagyon régi téma.

nov. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!