Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A visszahúzódó embereknek...

A visszahúzódó embereknek nincsen előélet, vagyis inkább élete?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazán. Mivel nem tudunk az emberekkel kapcsolatot teremteni, nincsenek barátaink, meg ilyesmi. Max szülők, testvérek, akinek még élnek. Általában otthon vagyunk, ilyen-olyan pótcselekvésekkel ütjük el az időt, és szarul érezzük magunkat, de a leghalványabb fogalmunk sincs, hogy hogy lehetne ebből kitörni.
2019. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Ma valahogy kifejezetten magas az értelmezhetetlen egysoros kérdések aránya.
2019. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Károly te vagy? :D Nincs, mivel kapcsolatteremtésre képtelenek vagyunk :) (én legalábbis biztosan) :D
2019. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Hat azert van eletunk, csak masabb. De nekunk ez a jo, mert nagy tarsasagban rosszul ereznenk magunkat.
2019. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Nincs. Ahogy az egyes írja. Szülőktől már végleg leválnánk, de többségünk egyedül is él. Tehát tényleg nincs senki.

Otthon vagyunk, senki nem hív sehová, ha valaha is hívtak, akkor is max a tömeget növelni, vagy vigyél piát. Ha nyitunk is mások felé(mert próbálunk) és működőnek látjuk a többsége vagy akár mind egy idő után elhal.

Irigylem, hogy mások ide-oda járkálnak, ha van párjuk akkor azzal, összetartóan. Irigylem a baráti társaságokat, a nagy bulikat az élményeket másoktól, nekem ez nincs.

A nagy büdös semmi van és a magány.

2019. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség! Attól hogy valaki visszahúzódó, meg lehet élete. Én is visszahúzódó vagyok, de ettől még nem ülök otthon 0-24ben. Vannak barátaim, van párkapcsolatom, szervezünk közös programokat, megyünk helyekre. Attól hogy pl nem megyek bulizni, meg fesztiválozni, nem beszélek sokat, nem barátkozok mindenkivel és csendesebb vagyok, még lehet életem.
2019. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz mindenkire. Én nem vágyom társaságra. Boldogan berhelem otthon a kis bigyóimat, forrasztok-fúrok-faragok. A legnagyobb nehézség, ha valamilyen alkatrészért a boltba kell menni, de szerencsére a legtöbb dolgot már rendelni is lehet.


Nagyon nem mindegy életminőség szempontjából, hogy valaki vágyna társaságra, de nincs neki valamilyen nehézség miatt, vagy nem is vágyik rá (és akkor mindegy, hogy lehetne-e, ha akarná).

2019. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertált vagyok és ez sokkal jobb mint emberek között lenni. Nem mindenkinek való a társaság,barátok,társ. Nekem jó így egyedül. Nagy tévhit hogy az ember társas lény. Ha ez igaz lenne akkor miért vannak olyan emberek akik visszahúzodóak és introveltáltak illetve szeretnek egyedül lenni? Hülyesség hogy az ember csak társas lény lehet. Egyedül tökéletesen el lehet lenni. Nem zavar senki sem.
2019. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Már miért ne lenne életünk? Ez mekkora baromság már. :D

A visszahúzódóknak is ugyanolyan élete van, mint bárki másnak, azzal a kivétellel, hogy nem őket fogod látni egy buliban az asztal tetején részegen ordítva, csak hogy mindenki rájuk figyeljen.

2019. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Aki nem halott annak van élete. Mindenki csináljon amit szeretne.
2019. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!