Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen férfiak mit képzelnek...

Az ilyen férfiak mit képzelnek magukról?

Figyelt kérdés

Többször (legutoljára 10 perce) előfordult, hogy teljesen normálisan válaszolok egy teljesen normális kérdésre, de mondjuk kiderül, hogy lány vagyok (a kérdező például a lányok véleményét kérte ki valamiről), és jönnek a privátok, amikben nem egyszer valaki a saját hímtagjáról küld képet, és arról érdeklődik, hogy némi pénzért benne lennék egy alkalomban.


Van, aki az ilyet komolyan gondolja? Nem tartja magát szánalmasnak? Vannak erre külön oldalak, miért itt kell ezzel zaklatni a másikat?


Nyilván tiltom őket egyből, de akkor is.


2019. szept. 22. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Van egy pár ilyen alak, nekem már nem jönnek ilyenek, mert végig tiltottam az összeset.
2019. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Most nem tudom milyen választ vársz, mert ez panaszkodás inkább. Erre nem tudunk mit mondani max veled hőbörgünk. Az meg mire jó?
2019. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Fúj! Nem gondoltam volna, h már itt is ez megy. Az ilyen férfi nem is férfi, hanem egy elkeseredett őstulok. És még csodalkozik h nem kell senkinek. Borzalmasak!
2019. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom,de tuti valami nincs rendben nekik odabent a fejükben.

Mellesleg,nekem férfiként is írogattak már ilyen hülyék,le is tiltom mindig őket.

Az az igazság,hogy ez az oldal tele van ilyen aberráltakkal,akik itt anonim élik ki a beteges dolgaikat.

2019. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok a gép előtt unatkozó kétségbeesett egyén, akik ahelyett, hogy tennének magukért és kimásznának az önsajnálatból, ilyen eszközökhöz folyamodnak, önmagukról állítva ki szegénységi bizonyítványt, hogy úgy gondolják: ez szimpatikus bárkinek...
2019. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyeneket jelenteni kell a moderátoroknak, akkor letiltják, illetve utána a saját üzeneteidnél tudod tiltani, hogy neked nem tudjon több üzenetet küldeni.
2019. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerkedős üzit már kaptam párszor de dickpic még nem jött. Meg amúgy se nyitok meg linket csak úgy.

De szerinted aki a szép nős kérdéseket teszi fel, mennyire lehet ép elméjű? És nincs egyedül.

Szerencsére kettőt már volt érkezésem kiűzni innen. Egy ment magától, a másikat meg küldték.

Szerezz elég bizonyítékot, aztán írj a központi mail címre, meg ha látsz ettől az embertől kérdést vagy választ, jelentsd. Előbb vagy utóbb lesz valami. Vaaaagy, simán tiltsd le.

Az ilyen hímek nem egészségesek, és nem jut nekik jobb. Ezért csinálák. Sajnálni valók, szegénykék.

2019. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bunkók voltak, vannak, és lesznek is. Ez ellen nem tehetünk semmit.


De: 5 percnél tovább semmiképp sem érdemes egy ilyen üzeneten mérgelődni... A legjobb megoldás az, ha nem is foglalkozol velük, hanem helyette vond meg szépen a válladat, és jelentsd ki magadban, hogy "ez hülye", majd törlés, és tiltás. Nem a te hibád, hogy ilyeneket írnak, ugyanakkor ezeket az üzeneteket simán ignorálhatod, törölheted, és tilthatod az illetőket, minden következmény nélkül.


Egyébként -ha megkérdezhetem- hány éves vagy?

2019. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, a kérdésemnek van egy kissé panaszkodós jellege, de komolyan felmerült bennem, hogy az ilyen férfiak simán trollkodnak, vagy ennyire nincsenek tisztában magukkal.


Természetesen válasz nélkül tiltom őket, de akkor is zavaró.


#9

18, szóval képzelheted, hogy megörülnek az apámnál idősebb férfiak, amikor ezt meglátják egy válaszomban.

2019. szept. 22. 10:34
 10/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Rengeteg unatkozó aberrált használja az oldalt, akik képtelenek a valóságban ismerkedni. Így élik ki a frusztrációjukat, mert normális prostituáltra pénzük sincs.
2019. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!