Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi okból ítélik el/nézik le...

Mi okból ítélik el/nézik le sokan azokat akik 20+ évesen is játszanak telón/gépen?

Figyelt kérdés

Itt persze van az egészséges kategória akik 0-3 órát játszanak 1 nap és van a durvább amikor 10-24-et, vagy megesik, hogy 1 nap 2 napot is tolják.


Viszont van aki szerint gyerekes már az is, ha 10 percet játszik valaki 1 nap a telóján. Persze a napi 8-10 órás facebook/messenger az nem gond, csak a játék.


Érdekelne miszerint okés a telefon nyomkodás és mi szerint nem.


2019. szept. 24. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

Mindenki elítél mindenkit, mindenkinek gondja van valakivel, aki:


-Kék/zöld/barna szemű

-Göndör/egyeneshajú

-Húsevő/vega/vegán

-Fiú/lány

-Fehér/barna


Ha valaki akar, úgyis talál a másikon fogást, ami miatt utálhatja. Az általad említett ugyanez.

2019. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A videojátékosok 60%-a 26 éven felüli. Ez nem gyerekes és nem korhoz köthető. Van 18-as karikás eredeti játékom (nem xxx miatt az).
2019. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem igazán érzékeltem hogy emiatt valahol elítélnének.
2019. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi nálunk melo helyen mindenki játszik a szünetében ugy h én 23 leszek van nálam fiatalabb kolléga de még a 45-ös apuka is játszik :))
2019. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik szeretnek mindenki felett ítéljezni. De én nem ítéllek el! :-)
2019. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#3:

nem úgy azért, mint a bűnözőket, vagy hasonlókat

hanem sokaknak ez nem tetszik, sőt van akinél társkeresésnél pl alapból kiesik aki játszik valamilyen szinten is


én is gamer voltam/vagyok, ma már a játékfejlesztés a hobbim, mellékesben elég jól is keresek vele, szóval mondhatni mélyen benne vagyok ebben

viszont voltak akikkel beszélgettem erről és sokan elég negatívan látják ezeket a dolgokat

persze van aki irigy arra ahogy én élek, hogy a hobbimból havi pár órával jól lehet keresni, de azokra is irigyek akik pl youtube videókból jól keresnek, pedig elítélik a játékokat, csak ezen előnyöket szívesen kiélveznék :)


a kérdés onnan jött reggel játszottam a telómon és 2 iskolás csaj szállt fel és "na a kocka gyerek", nem foglalkoztam vele, csak eszembe jutott pár ismerős még a témában, meg amiket anno tapasztaltam társkeresőn is, meg beszélgetések során

2019. szept. 24. 10:27
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

@10:27


Hát nem tudom hány éves vagy, de nekem húszon x évesként nem hinném hogy iskolás csitrik nagyon beszólnának a buszon, mert játszok. xD

2019. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

26 vagyok, nem nekem szólt be, hanem a barátnőjének mondta én csak hallottam :D


nem nagyon érdekel mások véleménye, de attól még nem vagyok süket és ebből a gondolatmenetből érdekelt kicsit azok véleménye akik negatívan tekintenek erre


nem megváltoztatni akarom őket, vagy hasonlók, csak érdekel az ő gondolkodásmódjuk :)


ez olyan, mint sok szülőtől hallottam neten keresztül meg a sajátjaimtól élőben, hogy "egész nap a gépet nyomod, nem csinálsz semmit" és hasonlók, közben én pl játékok miatt lettem programozó, amikor programozást tanultam és nem tudták a szüleim, akkor is azt hallgattam, hogy "nem csinálok semmit" :D

persze évekkel később amikor kiderült, akkor már megváltozott kicsit a hozzáállásuk a dolgokhoz


meg több gamernél hallottam ugyanezt miközben együtt játszottunk, akik ma már grafikusok, programozók...

kedvenc az volt amikor anyuka rágja a fülét, hogy nem csinál semmit, tanuljon inkább, közben meg 1 fizetős munkát csinált 15 évesen :)

ezeket a szülőket megértem, mert tényleg sok olyan függő van akik semmit nem csinálnak, csak játszanak és pont

2019. szept. 24. 10:38
 9/20 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam senkitől sem, hogy gyerekes játszani. 50-60-as embereket is ismerek, akik naponta játszanak a telefonjukon, pl. ha várakozni kell valahol, vagy csak kicsit kikapcsolódásként. Szóval én ezt még senkitől sem hallottam, hogy gyerekes lenne, pláne nem, hogy elítélik.
2019. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A mérték a lényeg, ne váljon addiktívvá
2019. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!