Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapest keleti részén csak...

Budapest keleti részén csak turisták vannak? Vagy ez a hely milyen célt szolgál, tényleg sokkal másabb mint bp többi része?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan veszed?

A turistákra inkább a Belváros, a múzeumok, nevezetességek vagy a budai oldalon a Várkerület a jellemző.

Vagy nem értem a kérdést.

2019. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, az oroszok már Rákosborzasztón vannak? :O

A turisták tapasztalataim szerint a reptérről, ami nem keleten, hanem inkább délen van, a lehető leggyorsabban tipliznek befelé a belvárosba, ami meg viszont középütt.

2019. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Budapest keleti végén van pl: Mátyásföld, Cinkota, Sashalom, 18. Kerület. Itt pont nem a turisták jellemzőm. Vagy te mit értesz Budapest keleri része alatt? Turisták inkább a belvárosba mennek, ahogy az első válaszoló írta.
2019. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert mindig csak csak külföldiek beszédjét hallom, meg kinézetre sem magyar a 80% ember aki arra jár. Illetve akár csak ott járok, idegenektől is hallottam már, hogy egy pusztulat az a hely. xD
2019. szept. 24. 11:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Keleti pályaudvar környékére gondoltam, nem tudom a többi részét arra mi van. :D
2019. szept. 24. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja... tudod nem minden külföldi turista ám.
2019. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Keleti Pályaudvar nem Budapest keleti részén van.
2019. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó nem ez a lényeg, csak az érdekelne inkább, hogy aki járt már egész bp-n vagy valami, mit gondol a többi részéről ehez viszonyítva, mert én eddig csak rosszat hallottam róla. Meg nem túl érdekes hely ezen része pestnek.
2019. szept. 24. 12:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te bátya, hallottál már a nyóckerről? Meg Kőbánya cityről, a Hős utcáról? Pont szegény Keletitől rettegsz, van ott még soksok mordor ;)
2019. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rettegek ? XD Idegenekkel haverkodok, véreimmel ott, velem senkinek nem volt még baja a világon.. xd Csak bp miatt érdekelt volna, hogy ennyi az egész, vagy azért megnyílnak más kapuk is ha másfele jár az ember, a szar szagon meg a bolond külföldieken kívül..
2019. szept. 24. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!