Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki megtudná mondani, hogy...

FelcsiJordison kérdése:

Valaki megtudná mondani, hogy a népligeten belül van a keleti pályaudvar, vagy az két külön hely?

Figyelt kérdés
Kerestem utána interneten, de külön írják, szóval nem értem :'D Pécsre szeretnék menni, és a stadionnál áll meg a buszom ( Ez gondolom a Puskás F. stadion). Metrót is néztem, az 1 megállót ir a keletiig, de nem tudom, hogy az most a népliget, vagy teljesen más hely?
2014. dec. 21. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Teljesen más hely.

A P.F.Stadiontól egy metrómegálló a Keleti max 5 perc.

A népliget ehhez képest derékszögűen a másik irányban van 3-4-5 villamosmegállóra a Népliget részeitől függően.

2014. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A Népliget egészen más hely. A Stadionok buszmegálló az valóban a Puskás (régi nevén Nép-) stadionnál van és onnan tényleg 1 metro megálló a Keleti PU.
2014. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értem. szóval akkor a stadiontól a népligetig az 1es metróval jutok el könnyen, vagy hogyan?
2014. dec. 21. 13:35
 4/18 anonim ***** válasza:

Keversz kavarsz.

Honnan Hova akarsz menni???

Az 1-es metró közelében sincsen se a Népligetnek se a Stadionnak.


A Népliget és a Stadion között az 1-es villamos lesz jó.

2014. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja igen villamost akartam irni bocs :D Stadiontól a népligetig, és 8-9 között reggel mikor megy az 1es villamos? mert néztem a menetrendet, de nem igazán értem..
2014. dec. 21. 13:43
 6/18 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz a menetrenden?
2014. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt, hogy bevan írva, hogy 8 óra, és hogy 6 perc. de máshol meg azt irja 9 percenként jár. na most akkor melyik az igaz?
2014. dec. 21. 13:57
 8/18 anonim ***** válasza:
X percenként járnak a villamosok, nincsenek olyan menetrendek mint más kisebb városokban. Nem is érdemes villamos menetrendet nézni, maximum azt, hogy reggel hány órától este meddig járnak.
2014. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha a 8 mellett 6 perc van akkor átlagosan 6 percenként jár...

A 9 percet nem tudom hol látod de nem is érdekes, 6 percenként jár munkanapokon. De mehetsz 1A-val is az is elmegy a Népligetig.

2014. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget :)
2014. dec. 21. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!