Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, asszonyok! Vállalnátok...

Lányok, asszonyok! Vállalnátok vágóhídi munkát?

Figyelt kérdés

Milyen vágóhídi munkát vállalnátok el ezen belül? Milyen állattal foglalkoznátok, és mivel nem?

Kort is írjatok.


2019. szept. 24. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Peeeersze, úgyis valami hasonlóra készülök, csak ahhoz diploma is kell. (a.k.a. patológus)
2019. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg nő dolgozik pl. baromfi-vágóhidakon.
2019. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de saját véleményekre vagyok kíváncsi
2019. szept. 24. 15:38
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem; személy szerint én még főzni sem szeretek húst, mert rosszul leszek tőle.
2019. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ott halnék meg azonnal! Mivel sajnálom az állatokat,nem való vagyok oda. De vannak erre is megfelelő emberek. (Mint mindenre)
2019. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Metionin ***** válasza:
0%
Nem. Nem szeretem a hús látványát, emiatt nem mentem húsipari üzembe diákmelóra sem, pedig jobban fizetett volna mint a mosoda, ahol dolgoztam. Mellesleg a patológiához nem sok köze van, a boncolás nekem sem okozott gondot de a nyers állati hús mégis valamiért taszít. Szövettanon meg úgysem kell a holttesthez hozzáérni sem.
2019. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Maximum az irodán. Bár szerintem ott sem soká bírnám. Borzalmas energiák vannak az ilyen helyeken. Olyan körülmények, amihez egy bizonyos alkat kell, nameg nem is valami felemelő kollektiva csapódik össze ott. A hús, felszabdalt állatok látványa és szenvedésük megrémiszt, taszít. Tehát nem, soha, semmiképp.
2019. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Nincs az a pénz.Az előttem szólók màr kifejtették az okokat; egész nap állatok kivégzését/szenvedését nézni, pláne előidézni, ez nem az én világom.
2019. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Van sok hüIye állat 😁👌

Én őket vállalom élve való felboncolásra.


Gyönyörűen megnyúzva, izom csoportokra lebontva


Jól jönne a jelenlegi projektemhez is 🤔


26N

2020. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Több müszakos kökemény fizikai munka eleve.nem is birnám.

Plusz nem abbol a korbol vagyok akik félkézzel rutinbol kopasztanak csirkét is mint a meglett vasököl kezü asszonyok. Egyszer.

Másszor ugye az elv. Állatmészàrlàs. Nem egyezik az èrtékrendemmel sem.

Plusz akik ott dolgoznak, azok közé be sem tudnék illeszkedni ki lennèk utálva rögtön az elsö körben.

2020. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!