Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből veszik észre a cigány...

Miből veszik észre a cigány asszonyok, hogy bennem is van cigány vér?

Figyelt kérdés
Apukám félig oláhcigány, de rólam senki soha meg nem mondta, hogy van bennem vér, aki őt nem ismeri. Mikor valakinek elmondom, még ő lepődik meg. Nagyon fehér a bőröm, világos a szemem, lágy vonásaim vannak, egyedül a hajam, ami nagyon hosszú és fekete. Most egy szervezetnél önkénteskedem, ahol sok a cigány asszony. Ők mosolyognak rám, mondják, hogy milyen szép kis cigánylány vagyok, milyen jó lennék a fiuknak/unokájuknak... Ezt úgy, hogy ott van mellettem a barátnőm is, aki szintúgy hosszú hajú, de ő erősen kreolbőrű is... :D Hogy van ez? Hogy veszik észre? Nem zavar, de érdekes szerintem. L20
2018. jan. 18. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet minden szép lánynál így próbálkoznak és most az egyszer ráhibáztak.
2018. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyílván az arcod csontozata meg a szemed formája ami alapján beazonosítottak. nálunk egyik nagymamám volt világos szőke kék szemű, családba meg én egyedül lettem majdnem hófehér hajú gyerekként. ugrik a nagyszülőről a genetika általában. amúgy meg max negyed vér vagy, ami azt jelenti, h már inkább vagy sztem magyar. mint pl. gulyás roland az énekes, neki a nagymamája echte cigány néni, az anyja kb. sztem feles, de a srácon már nem igazán látszik, bár én látom rajta. ez van a genetikát készen kapjuk. ki ezt ki azt. én pl. simán külföldön és Pesten is akár ki tudom magam adni németnek, hollandnak :D én örülök neki. sztem meg biztos szép lány lehetsz szóval fogadd el mit kaptál a felmenőktől.
2018. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gulyás Rolandon (eddig nem tudtam ki az, de rákerestem) ne látszana? Elég a fülét és a szemét megnézni. Abból simán megmondható.
2018. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem dédpapám volt félig cigány. Rajta nagyon látszott. 7 gyerekük lett a feleségével, aki szőke és kék szemű rác lány volt. Fele szőke és kék szemű, másik fele meg kicsit cigányosabb, köztük a nagymamám is. Bár rajta annyira nem látszott viszont apámon már jobban. Rajta minden cigány látta, hogy van benne. Ő nagyon nem szerette ezt, mert cigánygyűlölő volt, bár nem tagadta a származását. Nálam fiaként szerintem nem olyan látványos. A nem cigányok rólam se szokták megmondani, vagy el se hiszik, ha szóba kerül. De ha nem is mindig, de nagyon gyakran rólam is megmondják a cigányok. Én barna hajú és szemű vagyok és fehér a bőröm, bár ez csak azért van, mert nagyon nehezen égek le és nagyon nehezen barnulok is. Tehát nem lenne alapból világos a bőröm, csak keveset vagyok napon magamhoz képest. De gyerekként nagyon csoki tudtam lenni, amikor végig napon voltam és télen is nagyon nehezen kopott le. De neveltetésben, meg nem sok közöm volt a cigányokhoz, szóval nem viselkedésből nem látszott soha. Amúgy az egyik ideálom pont olyan mint te. Sötét hajú kék szemű cigány lány. De ami kifejezetten a cigányokra jellemző szinte már sárga szem is nagyon vadító tud lenni
2018. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vonások,megszólalás
2018. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!