Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, hogy koptatjátok le...

Lányok, hogy koptatjátok le normális stílusban a kedves, de nehéz felfogású srácokat?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azokat, akik mondjuk futó ismeretség után, vagy ismeretlenül rátok írnak, és nem érzékelig például azt, hogy ha napokig nem írtok neki vissza, az mit jelent.

2019. szept. 25. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Simán tiltani kell.
2019. szept. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Valamilyen szinten le kell írni konkrétan, hogy mi a helyzet, még ha nehéz is megbántani, mert sokan nem értenek a női finomkodásokból. Nekem ez a tapasztalatom. Én olyan típus vagyok, hogy próbálok kedves lenni mindenkivel egyformán, még a hajléktalannal is, ezt sokan félreértik, és olyankor elkerülhetetlen, hogy világosan megmondjam , hogy nem. Persze valamilyen udvarias köntösben, de világosan. Nem kell félni, sajnos ezt muszáj lesz begyakorolni, sokszor elő fog jönni még az életben.


"Ne haragudj, de nem vagy az esetem"

Jobb, neki is, ha nem fél oldalon keresztül ecseteled, hogy ezért meg azért nem. Ez így tömör, világos, nem bántó, bár rosszul fog esni neki, de ez az élet. Utána, a "maradjunk barátok" szöveget, csak abban az esetben mondd, ha valóban így gondolod, ez egy jó tanács, mert megjárhatod vele, ha nem is kedveled, csak szánalomból barátkozol vele, az nagyon lemeríti az embert.

2019. szept. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ,bárcsak minden lány ilyen lenne ..
2019. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Az a tapasztalat fiúként, hogy csak nem írnak vissza.


Szerencsére eddig ismerkedés közben nagyon kevés ilyen eset volt, de picit szürreális ha valakivel 1 hónapot beszélsz, majd találkoztok egymásnak estek és utána még beszélgettek, hogy mikor találkoztok legközelebb, majd egyszer csak nem válaszol.


Majd ráírsz, hogy mi a helyzet.


Később meg megtudod, hogy azért nem írt mert közben talált mást. Ilyenkor egy "Bocs, inkább ne folytassuk" mondat bőven sokkal normálisabb lenne. Mindegy a fenti példa részletességéből remélem látszik, hogy csak 1 lány játszotta el velem és az nagyon furcsa volt így annyira nem gyakori.

2019. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Őszinte vagyok mindenkivel, így ha utalásból nem ért, megírom neki, hogy kedves vagy, de nem igazán szeretnék most ismerkedni, remélem megérted és nem haragszol.
2019. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!