Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell egyes lányoknak...

Miért kell egyes lányoknak ennyire flegmáknak lenniük?

Figyelt kérdés
A sztori az,hogy 12.-es vagyok,idén mentem át új osztályba.Vannak angolóráink, és azt kell tudni,hogy kicsik a termeink,szűkösen vagyunk.Van egy csaj akivel úgy ülök,hogy szemben vagyunk kb. Egyébként ez a lány nem osztálytárs,hanem évfolyamtárs,mert angolon bontva vagyunk,ezért heti 4szer látom.Nagyon flegma,egyszer párban kellett lennünk,mert beszélgetős feladat volt.Tök flegma volt,alig lehetett hozzászólni+ állandóan elfordulgatott. Valamelyik nap meg az történt,mint már írtam szemben vagyunk ezért akaratom ellenére is felé nézek,de nem rá csak arrafelé 'bambulok'xD. De többnyire csak max.a padlót nézem.Ő meg oda szól,hogy 'Há,ne nézzem már!'Ezt is tök flegmán.Nem értem miért nem lehet normálisan kommunikálni.Vagy,hogy mi baja van.Nem is beszéltem még vele korábban.Egyébként beképzeltnek tűnik külsőre/kisugárzása olyan.Alapból tényleg jóval szebb az átlagnál,azt elismerem.Nekem nem jön be ettől függetlenül kicsit sem,nem az esetem.Meg attól még,hogy valaki normálisan néz ki miért kell egyből beképzeltnek lenni? Attól még nem lesz több semmivel.17 évesen egyik sem rakott még le semmit sem az asztalra,hogy így fogalmazzak. Most ez alapjáraton vonatkozik az összes ilyen típusú lányra.Szerintetek ennek mi baja?Illetve miképp vélekedtek a meglátásomról?18/F

2019. szept. 26. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a típust az idegesíti a legjobban ha átnéznek rajta! Vedd át te is a stílusát, ha megint beszélgetős feladatot kaptok. Amúgy sok oka lehet, hogy miért viselkedik így. Lehet, hogy a szülei is ilyenek, vagy feltűnési kényszere van, szexhiány vagy alapból gyökér.
2019. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

"Most ez alapjáraton vonatkozik az összes ilyen típusú lányra." Ja, aha. Imádom az általánosítást.


Az a véleményem, hogy kifogtál egy sęggfęj csajt, így jártál. Ki tudja, lehet van rá valami oka. Lehet, hogy nem is flegma, csak 1. ha csak "felé bámulsz" azt akkor is bámulásnak érzékeli, és ez zavarja, 2. lehet nem vagy neki szimpatikus, és 3. lehet csak nem szeret/nem mer beszélgetni idegenekkel, és ez külső szemszögből parasztságként jön le.


Az ilyenen felesleges lovagolni. 18 éves vagy, tedd túl magad rajta. Nem az angolórából áll a világ.


Ui.: A magyar helyesírás szabályai szerint az írásjelek után illik szóközt tenni, hogy ne egy szemfolyasztó szóáradatot kelljen szegény olvasóknak kibogoznia. Legközelebb erre figyelj. Köszönjük.

2019. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
... ülj máshova...
2019. szept. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

hogy jön ide hogy mit ért el ennyi idősen? nem értem... baromi jól néz ki és ezt tudja. azt is hogy rá vered ki a gyíkot esténként-ne tagadd,ez egyértelmű.- ezzel nincs is baj. az már baj hogy valószínűleg füled-farkad összehúztad amikor leflegmázott. erre több módon is reagálhattál volna.

1. romantikusan,,valahogy így- bocs hogy nézni merek,de nem tudlak nem bámulni mert csodálatos szépséged ámulatba ejt,arcod mágnesként vonzza a tekintetem, káprázat vagy... komolyan. randizunk?

2. öööö bocsi de kicsit autista vagyok,papírom van róla,megnézed?

3. van egy bazi nagy pattanás az arcodon,nem lehet nem bámulni...hallod ez mindjárt életre jel! undiii jáááj

4. mégis hova a jó fenébe bámuljak,ha egyszer velem szemben ülsz fa szom?

5. sorry, can you repeat that? ha már angolon ülsz

végezetül pár szó: ne ítélj meg másokat ismeretlenül,persze ettől még lehet egy flegma punci. próbálj meg dumálni vele,köszönj rá,mosolyogj! abból amit fent írtam,beszólós hülyeséget,soha nem szabad mondani,tenni stb. én is csak unatkozom itt,közben hülyeségeket irkálok. de az hogy talán dumálhatnál vele,az lehetne járható út. azt majd meglátod mi lesz. aki lepontoz az kecskékkel hál bi-bi-bi :D

2019. szept. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
A flegma azt jelenti, hogy egykedvû. Te összekevered a savanyúval. Hogy miért ennyire savanyú a csaj? Lényegtelen, de tetszel neki, mert hozzád szólt. Használd ki, jól írja a 9-es. Én például gumiufót csúzliznék az arcába, vagy hirtelen elkezdeném fojtogatni majd gyorsan leülnék. Ezek bejönnek a csajoknak, legyél velük szokatlan.
2019. szept. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Az intézetben nevelkedők szoktak ilyenek lenni. Undorító,én az ilyet kikerülöm,ahogy csak lehet.

Írtad,hogy arra felé bambulsz. Ez rettentő idegesítő tud lenni egyesek számára. Próbálj erről a bambulásról leszokni,mert bárhol megszólhatnak ezért.

2019. szept. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyes személyiségzavaroknál jelen lehet a gőgösség(pl nárcizmusnál.) Sajnos sok a beteg a fiatalok között.
2019. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!