Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknak is büdös a szája?

A lányoknak is büdös a szája?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
A lányok is emberek. Megeshet..
2019. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Igen Balazska, ha nem mosnak fogat.
2019. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 érdeklődő63 válasza:
14%
látom nem beszéltél még szép lánnyal. nekik soha nem. akkor se ha 1 hónapig nem mosnak fogat.
2019. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

A legtöbb ember büdös. Azt nem tudom a szájuk is az-e (és nem is érdekel), de a legtöbb ember büdös. Még aránylag tűrhetőek a parfümben fürdött módon szagosak, szörnyebbek azok akik nem. Nem is feltétlenül izzadtság vagy ilyesmi szaguk van, hanem olyasmi amit leginkább az állott zsíros húsok szoktak produkálni és szerintem sokaknak fel sem tűnik. Kiváltképp ilyen bűze van a notórius alkoholfogyasztóknak.


Az időseknek ellenben "poshadt gyógyvíz" szaguk van, a hajléktalanok szaga valahol a széklet és a vizelet bizarr kakofóniája, átlag minden huszadik nőnek alvadt vérszaga van, és érezni azt is kinek van kutyája.


Nyáron horror amikor eljő az ujjatlan atléták és a tangapapucsok kora... Te jó ég. Horror. Büntetés az orrnak.


Nagyon kevés a jóillatú ember.

2019. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
És képzeld, aki össze-vissza zabál minden szemetet, az nemtől függetlenül büdös testszaggal és pukival rendelkezik.
2019. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Felkelés után kifejezetten rózsaillatú nekik. 😃 Amúgy akármilyen hihetetlen, de ők is emberből vannak. S láttál már embert illatosat rottyantani, ébredés után mentolos lehelettel, egész napos cipő viselet után, izzadtan parfüm illatban pompázni? Na ugye.

Mellesleg én irtó érzékeny vagyok a szagokra, illatokra. Rögtön kiszimatolom, ha valaki büdös, ápolatlan, igénytelen és fú, leírja magát nálam. Főleg az izzadságszagú embereket nem kedvelem, aki belehal egy 500 Ft-os dezodorba, napi zuhanyzásba és a dezodor bőrre történő (nem ruhára! ) megfelelő használatát sem képes elsajátítani. Imádom a tisztaságot, ápoltságot. Tudod, a kémia során nálam még az is meghatározó, ha bemegyek egy zárt térbe olyan ember után, aki ott pihent és, ha szellőztetéstől függetlenül retkes, áporodott a levegő utána, az is visszataszító. 31F

2019. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Hajaj, egyik helyen ahol gyakorlaton voltam, volt egy nő, nagyon jófej volt, meg nem is nézett ki rosszul de olyan brutal dögszag ömlött ki a szájából hogy az irodában nem maradtak meg a disznövények. Mondtam is magamban utolsó héten hogy ha ez mégegyeszer hozzám szól, kiugrom az ablakon
2019. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen.Ismerek fullos nőt,és büdös a szája.Na most akkor,hogy van ez?
2019. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
A csajaimnak nem, mosnak fogat mindennap, igenyesek. Akarcsak en.
2019. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
#4: Te vagy Jean-Baptiste Grenouille?
2019. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!