Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim? Csak...

Miért ilyenek a szüleim? Csak rossz dolgokat emlegetik

Figyelt kérdés
fiatal felnőttként otthon élek a nemrég nyugdíjas szüleimmel, késői gyerek vagyok. most patthelyzetben leginkább az ő segítségükre szorulok munkanélküliként, és folyton a rosszat hozzák fel. azt sosem amit eddig adtam, segítettem. az olyan természetes. most hogy ilyen a helyzetem, folyton csak a szemrehányást kapom. amíg volt munkám mindig adtam! húsokat, étel hozzávalókat vettem, belepótoltam az új mosógépbe,készpénzt is, minden mintha semmis lenne, miért művelik ezt? anyám is a bátorítás helyett csak a negatív dolgokat sorolja, rengeteget veszekszünk hogy egy anyának nem így kéne viselkedni, nem a lehúzó szövegeket nyomni, nem értem miért műveli ezt. elmenni nem tudok, nincs semmim. ha ők nem lennének, még ennyi sem. mégsem tetszik ez a megítélés, hisz szerintem nem érdemlem
2019. szept. 27. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Nem érdemled. Ők mérgező szülők. Olvass utána.
2019. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Hmm

Sok mindentől függ.

Lássuk:


Lényegében feljöttél gyakorira ezzel a szöveggel.

Ahol az elsődleges: megszólnak a szüleid.


De sok tényezőt elsumákolsz.


Hány évesek, te hány éves vagy?

Éltél valaha külön tőlük?

Ha igen, mennyi ideig húztad?

Mióta vagy kereset nélkül?

Segítesz-e legalább a ház körüli tevékenységekben, ha már otthon vagy?


Ha ezekre igaz válaszokat kapok, tudok min elindulni, kinek is van joga felháborodni úgymond.

2019. szept. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy csak a rossz dolgokat emlegetik, mert akkor gyakran szóba kerülsz és ez azt jelenti, hogy figyelnek rád!
2019. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!