Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyat, aki rossz...

Ismertek olyat, aki rossz viszony miatt egyáltalán nem vagy csak nagyon ritkán találkozik egyes családtagjaival?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet vagy hallottatok ilyenről? Amiről ti tudtok ott milyen időközönként beszélnek vagy találkoznak a családtagok, ha egyáltalán találkoznak és mi miatt romlott meg a viszony?

2019. szept. 17. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. mindenki. Létezik olyan ember, aki minden családtagjával jóban van? Aligha.
2019. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, a nagyobbik húgommal, majdnem tettlegesség is lett a dologból.
2019. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen családtagommal se tartom a kapcsolatot évek óta. Mindig csak én kerestem őket, de meguntam. Azóta se kerestek én meg elfogadtam a tényállást: nem vagyok fontos. Ők se nekem. Sose számíthattam rájuk, szóval nem változott semmi.

Anyámat meg szánt szándékkal építettem le, a legtoxikusabb ember akit valaha ismertem. Ő próbálkozik keresni engem, de nem reagálok. Mielőtt meghoztam ezt a végső döntést, az előtt az összes beszélgetésünk úgy nézett ki, hogy ő panaszkodott és sajnáltatta magát, ha nem értettem egyet, akkor én lettem elhordva mindennek. Márpedig 90%-ban nem értek egyet azzal, ahogy él és nem vagyok ezzel egyedül. Más se kíváncsi rá a családból, jó okkal. Mindenki csak addig jó ennek a nőnek, míg valami hasznot tud húzni a másik félből, lehetőleg pénzt.

Ilyen is van.

Annyiból jó, hogy nincsenek kötelező látogatások, nincs kötelező ünnepi bájolgás és sose kell költenem ajándékra. Kicsit megijeszt azért, mennyire nem bánt a dolog.

2019. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha. Mani.
2019. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a saját családomat. Apàmat nem ismerem, amikor 6 éves voltam végleg lelèpett, de előtte se láttam sokat, szóval az ő családjàból senkit nem ismerek. Van két feltesóm, pár éve az egyikkel felvettem a kapcsolatot is, nem is tudtàk, hogy létezem. Azóta évente egyszer ír az egyik 1 sort és ennyi.

Anya testvéreit nem ismerem, mert mindkettő alkoholista, ebből adódóan az unokatestvèreimet sem ismerem, amikor gimiből ballagtam próbáltam az egyikkel felvenni a kapcsolatot, de egy kiba szott "nem"-et se kaptam válaszul. Jelenleg 2 unokatestvèremmel egy városban élek, de szerintem már ment el mellettem mindkettő az utcàn, de persze azért facen ismerősök...

Én megpróbáltam mindent, mégis leszar a rokonsàgom, szóval egy ideje nem érdekel egyik sem.

2019. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
A családon belüli rossz viszonyt legtöbbször az egyik fél túl nagy egója okozza.
2019. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!