Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Volt egy balesetem júniusban ahol súlyos agyrázkódást szenvedtem, azóta észrevettem magamon, hogy már nem félek a magasban sem, meg úgy igazán semmitől, de felfogom a veszélyf, csak nincs az az érzés a gyomromban, meg nem vagyok boldog, szeretem a barátnőmet is, viszont valahogy nem úgy mint előtte, sokkal érzéketlenebb lettem, ezzel nem mertem elmenni a háziorvosomhoz, mert ilyen tüneteket senki nem mondott agyrázkódás után. Ez szerintetek elmúlik majd? Mi okozhatja?
2019. szept. 27. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kérdezd meg az orvost.
2019. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg nem maga az agyrázkódás az oka, hanem a balesetben átélt trauma. Érdemes volna megkérdezni az orvosodat, ha nincs testi oka, akkor terápiára is mehetsz.
2019. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Mi? Kérdezőnek: a balesetben sérülhettek olyan idegpályák, amik a szorongásért, félelemért, izgalomért felelősek. Nyugodtan meg lehet erről kérdezni orvost, de a házi nem fogja tudni, inkább neurológus.
2019. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vree ***** válasza:

Én mindenképpen megkérdeznék orvost is, idegorvost is, pszichológust is. (Kérj a háziorvostól beutalót neurológushoz vagy keress egy magánt, akkor is, ha a háziorvos lusta foglalkozni veled.)

Nem ismerelten eset, hogy agykárosodás megváltoztatja a személyiséget és sajnos többnyire negatív irányba, pont olyan módon ahogyan írod.sok olyan esetet ismer az orvosi irodalom, amikor valaki csodás módon túlélt egy fejsérülést, viszont utána aggresszívebb, emberekkel közömbös, akár alkoholista lett, pedig korábban semmi gond nem volt vele.


Persze lehet, hogy ahogy mondták, csak az átélt leki traumától szenvedsz, de mindenképpen jó lenne kiviszgáltatni. Ha agykárosodás, akkor neurológus, ha lelki trauma, akkor pszichológus.

2019. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!