Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan köszönhetném meg neki?

Hogyan köszönhetném meg neki?

Figyelt kérdés

A barátomtól(páromtól) kaptam ajándékokat, elvitt enni, stb, nekem mégis ha jó emlékekre gondolok akkor azok jutnak eszembe hogy ott volt ha baj volt, a legrosszabb napjaimba is, mégha nemis kértem, vagy meglepett egy nehéz nap után csupán azzal, hogy ott volt. Nekem ezek sokkal tobbet jelentenek. Ilyen jellegűekre gondolok.

És én sosem tudtam viszonozni neki. Nem azért, mert nem akarnám, hanem mert nem tudom, neki nincsenek olyan "gondjai" mint pl.nekem.

Hogyan tudnám mégis valamilyen úton módon kifejezni azt a hálát és szerelmet amit érzek, de nem tudom úgy kimutatni ahogy ő?



2019. szept. 28. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy szereted és törődsz vele.Ennyi.Egy jó kapcsolatban nem kell mindennel tételesen elszámolni.Esetleg írd le neki egy levélben,hogy mennyire hálás vagy neki.
2019. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel neki nincsenek ilyen gondjai,akkor ezt nem igazán tudod viszonozni. Ha tovább nyomja ez a lelkedet,akkor beszélj a pároddal.
2019. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlókat szoktam érezni, hogy nem tudom viszonozni azt a sok jót, amit kapok. Meg szoktam köszönni, hogy ilyen jó hozzám és igyekszem támogatni. Pl ha 4kor kel, hogy dolgozni menjen és az ébresztő után hozzám bújik még kicsit, akkor is megköszönöm, hogy minden reggel dolgozni megy kettőnkért.

Meg olyanokat veszek neki, amikre vágyik, de sajnálja rá a pénzt. Azoknak mindig örül. A kedvenceit főzöm, ilyesmi.

2019. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést, amit írtál :D
2019. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!