Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan köszönhetném meg ezt neki?

Hogyan köszönhetném meg ezt neki?

Figyelt kérdés
A lovasedzőmmel már 1 éve ismerjük egymást. Azalatt az egy év alatt szinte minden nap találkoztunk, mindig sokat beszélgettünk. Szóval, jól ismerjük egymást. Mondhatni barátok vagyunk. Mivel sajna előfordult egy párszor, hogy rossz napom volt, olyankor az edzőm mindig megkérdezte, hogy mi a gond, szeretnék-e róla beszélni, és mindig biztatott, segített, mellettem állt. Rengeteget jelentett nekem, hogy érdeklik őt a problémáim, és mái napig is sokat jelent. Azonban valamivel meg kellene hálálnom ezt neki, hiszen sokat tett értem. Esetleg nincs valami jó ötletetek, hogy mit illik ilyenkor adni?

2013. aug. 22. 18:16
 1/3 anonim válasza:
Valami ajándékot ami illik hozzá, mivel lovasedző adj neki valami lovasat vagy nem tudom te ismered :P meg egy doboz csokit
2013. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiper és szupermarketekben vannak ilyen ajándék csomagok különbözű árkategóriájuak. Vannak benne csoki,tea,némelyikben még ital is.
2013. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az első hogy ezt mindenképpen mond el neki, hogy menyit jelent neked a törődése. Valami nagyobb csokit vagy egy üveg italt, esetleg egy ajándék kosarat(ahogy előttem már mondták)
2013. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!