Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezentúl mindig köszönnöm kell...

Ezentúl mindig köszönnöm kell neki?

Figyelt kérdés

Egyik nap reggel találkoztam egy sráccal, aki nagyon hasonlított a testvérem egyik volt osztálytársára, és köszöntem neki. Furcsán nézett rám, látszott, hogy nem ismer föl, de visszaköszönt. Aztán kicsit gondolkodtam, és rájöttem, hogy szerintem nem ő volt az. És most már biztos is vagyok benne, hogy nem ő volt, mert ez a srác fiatalabb volt. Mindegy, ez nem is lenne említésre méltó.. Csakhogy. Találkoztam megint vele (buszmegállóba, ő akkor száll le egy távolsági buszról, mikor én várom a buszt), és rám köszönt, mert szerintem azt hiszi, hogy ismer, csak nem emlékszik rám és gondolom nem akar illetlen lenni. De nem, én néztem el, rossz embernek köszöntem. És most, vadidegenekként köszöngetünk egymásnak. És még akárhányszor találkozhatok vele, mert egy buszmegállóba vagyunk.. Hogy mondjam el neki ezek után, hogy bocs, elnéztelek és nem is ismerjük egymást, nem kell köszönni.. vagy hogy? Ti mit csinálnátok?


L/23


2019. okt. 3. 21:26
 1/8 anonim válasza:
Szerintem csak engedd el a témát, csak köszönés én is jártam már így eléggé kínos volt de aztán már nem.
2019. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én személy szerint továbbra is köszönnék neki

Mármint nem lehet baj egy köszönésből egy nap

Ha szeretnéd mondhatod neki szerintem hogy nem ismered amúgy, elnézted

De a köszönés egy kedves gesztus, főleg ha minden nap látod^^


16L

2019. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Mi baj lehet? Most már akár össze is ismerkedhettek. Lehet tíz év múlva, az egyik évfordulótokon ezen a sztorin fogtok nevetni. Sose lehet azt előre tudni.
2019. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmit sem kell, csak ha akarsz. Ha nem köszönsz neki, hanem elfordulsz, akkor előbb-utóbb ő is rájön, hogy valakivel összetévesztetted.
2019. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj neki és ennyi. Nekem is van egy "ismerősöm", úgy hívom, hogy helószia. Fogalmam sincs, hogy mi a neve, nem ismerem, de egész egyetem alatt ahányszor találkoztunk, köszöntünk egymásnak
2019. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért 23 évesen ilyen dolgokon kattogni, nehari már...:D
2019. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet azthiszi, bejön neked
2019. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer én is jártam így, azt hittem a parkolóba, hogy a srác a szerelőm volt alkalmazottja a Levi, nagy Swiftes srác a Levi aztán köszöntem neki, majd vásárlás után a kocsiból átkiabáltan, hogy "naa mi van, dobtad a Swiftet Seatra?" Erre : soha nem volt Swiftem.. mondom neki, háát nem bontod őket???Mondta, hogy nem.. kérdeztem, hogy te nem a Levi vagy? Mondta nem... ő Laci, mondtam neki, hogy bocs, olyan ismerős voltál.. mindta, hogy egy gyárba dolgozhattunk.. ott soha nem láttam, ő viszont igen, azóta köszönök.. ciki volt.
2019. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!