Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt állandóan?

Miért csinálják ezt állandóan?

Figyelt kérdés

Az én korosztályom (27) pasik ,egyik gyerekesebb ,csak a buli ,csajozás ,és külső számít !

Én már nagyon rég óta egyedülálló vagyok ,nem sikerült bele futnom normális férfiba.

Aki talán komolyan is vesz ,venne(35+) az az anyámnak nem tetszett,folyton beleszólt a dolgaimba, párkapcsolataimba ,te ugy sem kellesz neki stb ... lelkileg kezd kicsinálni,pont mikor kezdtem volna össze kaparni magam végre .

Miért jó ez neki ? Miért mindig az a jó és csak akkor "szeret" ha a dolgok úgy törtténnek ahogyan azt ő akarja?

Mindig én vagyok a sz..t stb... ha nemet mondok az elvárásainak ,mert úgy gondolom 27 éves felnőtt létemre nem szólhat bele már mindenbe ,ahogy én sem teszem .


2019. okt. 4. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha mamánál laksz még, akkor épp ideje lenne valahogy elköltözni és akkor nem szólhat bele többet.

Ha már nem laksz otthon, akkor meg te vagy a hülye hogy hagyod, hogy beleszóljon.


Mielőtt elküldesz egy szöveget, legközelebb olvasd át! Egy szenvedés volt kihámozni a kérdés lényegét. Először azt hittem, valami párkapcsolati kérdés lesz, nem anyukáról szóló.

2019. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem.

Amit ő csinál az nem normális!

2019. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha párkapcsolati kérdést írtam volna ki ,akkor oda löttem volna ,nem pedig az emberi kapcsolatokat választottam volna.

2. Ha értelmezni nem tudsz egy szöveget (másnak gond nélkül sikerült) akkor nem a kérdezőt kell beoltani !

Egyébként köszönöm a válaszod !

2019. okt. 4. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki tervezi a közös jövőt a pároddal? Te vagy édesanyád? Mert abba, hogy kivel vagy csak annak van beleszólása. A Párválasztás magángy. Még a szülők előtt is. Nem tetszik neki? Majd megbékél. Csókolom.

Szerintem a korosztályodban is vannak rendes pasik csak nem azokat találod meg. Ha olyanokba botlasz akiknek a külső számít meg a bulizás az nem lehet, hogy Te magad keresed őket? Mert akinek pl nem a külseje a legfontosabb annak bizony nem lesz edzőterem teste és épmmostjöttemafodrásztól haja. Lehet, hogy azt kellene átértékelned magadban, hogy valójában kit is keresel.

2019. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok (férfi), én komolynak gondolom magamat, de ugye kinél mi a komoly


én sok olyat ismerek akik normálisak, komoly céljaik vannak, akarnak valamit az élettől, persze nem mindenkinek jön össze a dolog, van aki gyárban 12 órázik


volt amikor beszélgettünk arról milyen a baráti körünk, ismerőseink, kapcsolataink...

voltak akiknek teljesen más oldalát ismertem meg


én is elég laza nyugis típus vagyok, hülyülünk jókat, poénkodunk haverokkal, de mellette ott vannak a komoly céljaim, dolgozom elég sokat az elérésükért

vannak akik hasonlóak, mint én, VISZONT párkapcsolatnál már más a helyzetük


van aki belefáradt a csajozásba, barátnő keresésbe

nekem is volt pár barátnőm akik tapasztalatnak jók voltak, de komolyabbat nem hiszem, hogy kaptam tőlük, szóval megértem a helyzetüket a srácoknak és persze a nőkből is lehet ilyen nem is kevés

van aki meg átcsapott abba, hogy lexarja az egész megfelelés dolgot, legyen álom pasi és hasonló dolgokat

mondhatni kb csak használja a nőket, szex és ennyi, persze nem hitegeti őket, egyenes ilyen téren

és még vannak hozzáállások...


a lényeg, hogy sokan a negatív tapasztalatok miatt kiábrándulnak, elkedvtelenednek és beveszik a lexarom tablettát

sokan alapból alkalmatlanok komoly kapcsolatra, mert nem értek meg hozzá, másoknál meg vannak ezek a tapasztalatok és belefáradtak


én személy szerint eléggé melléfogtam párválasztás terén, mondhatni komolytalan kislányokat fogtam ki amikor komoly kapcsolatot akartam és ez nagyon sokat kivett belőlem

az a típus lettem akinek komoly céljai vannak, sikeres szakmai és hobbi téren, viszont rájöttem sokkal jobb egyedül

a céljaim elérésében senki nem gátol, nincs rinya, nincs visszahúzás...

persze egy jó kapcsolatban a másik támogat, segít, támaszt nyújt, csak a megfelelőt megtalálni nem is annyira egyszerű


rágörcsölni meg nem szabad, jobb ha te is lazábban kezeled ezt és nem görcsölsz rá! majd jön az alkalmas illető, legyél nyitott ismerkedésre, de ne mindenáron akarj pasit, érezd jól magad egyedül is :)

anyukád véleménye addig mérvadó amíg elgondolkodsz rajta és vagy leszűröd a tanulságot (ha van benne), vagy figyelmen kívül hagyod

a te életed, a te boldogságod, és a te hibáid is! rajtad áll mit hozol ki magadból, de a párválasztásnál nem csak TE számítasz, görcsöléssel legtöbb esetben csak árt az ember

2019. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

27 éves vagy. Miért hagyod, hogy anyád ilyen szinten beleszóljon a magánéletedbe? Miért hagyod magad érzelmileg zsarolni és befolyásolni? Ha anyádnak nem tetszik és nem tudja abbahagyni az érzelmi zsarolást akkor nem kell vele beszélned egy darabig és kész, nyugi lesz egyből.

Nőj fel és vágd el azt a köldökzsinórt.

2019. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az anyud lenéz.
2019. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Leginkább mindenki azt szereti ha úgy történnek a dolgok ahogyan ő azt szeretné.

Én mama hotelben és papa bankban laktam,jelenleg most is ott lakom ezért ők úgy érzik hogy akármikor rendelkezésükre tudok állni,megbeszélni előre a dolgokat anyámmal nem is lehet, apám azért hajlik erre a dologra de vannak meglepetések, gondolkoztam már azon hogy el kéne költözöm albérletbe, 50ezer forinttól kezdődik amiben úgy mond lehet hogy be költözék de hát ez csak 1 szoba,ugyanúgy másokkal kéne élnem és mindenhova csak nőket keresnek lakótársnak vagy is elég sok helyre, de ilyen árak mellet,nem rég le tettem a kamionos jogsit, így most mondjuk azt hogy abban élek,vállalko inkább plusz melókat csak legyen hol laknom, szerencsére 2 hetente kötelező a munkáltatónak szállást biztosítani abban az országban ahol jelenleg tartózkodom vagy haza engednie,de én inkább az 1 opciót választom nem jövök haza hotelt választom,ez most nekem jelenleg elég,pénzt keresek vele, nem kell fölöslegesen albérletet fizetnem,több emberhez alkalmazkodnom akiket nem is ismerek,senki sem ugráltat még a főnök sem baszogat például irodában,gyárban ez úgy mond szokássá vált na én ebből inkább nem kérek,egyedül amiért fizetnem kell az az étel és egyébb olyan dolgok amire nekem szükségem van.

Szabadidőmben mert akad az is leginkább hétvégén de amikor hétköznap várakozni kell vagy túl korán oda értem és csak másnap foglalkoznak velem,el romlott a daru,targonca, áramszünet van stb..

El tudok menni ide oda, gyalog,biciklivel vagy busszal esetleg taxival de azt inkább csak keleti országban olcsó így maximum csak ott használom,mint például Oroszország na ott nagyon olcsó,szerencsére ez a cég ahol vagyok mindenféle jár a szó szoros értelmében, ezért 1 év alatt annyi helyre el jutottam már hogy ezt nem is hittem volna,legyen szó Északról,Keletről,Délről és Nyugatról,nagyon nagy szerencsém van külföldi cég fel vett kevés gyakorlattal ha azt nevezhetjük annak, 13-14 havi fizetés is van,volt már olyanra is példa nyáron hogy Spanyolországban a főnök azt mondta maradjak ott 1 hetet,nyaraljak nyugodtan mert megérdemlem.

Mi kell ehez? Angol nyelvtudás, C+E jogsi és Adr mivel évente 3x van olyan munka is.

Ezt csak úgy itt hagyom, úgy sem érdekel senkit, de legalább jó magyar szokás szerint jöhetnek a negatív kommentek.

22F

2019. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és nem kell hagyni magadat,felnőtt nő vagy? ha igen,szard le,ne hogy már ő mondja meg kit lehet szeretni? kivel éld le az életed? elvégre felnőttél,legyél azzal akivel csak szeretnél,légy végre boldog.

Nem csak olyan férfiak vannak akiket le írtál, vannak komolyak is csak meg kell őket talán.

2019. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszokat !

El gondolkodtam rajta !

Csak az böki a csőröm ,hogy egyedül velem viselkedik így ,senki mással szemben nem nyitja így ki ..ebben a stílusbana száját !

Köszi még egyszer !

2019. okt. 6. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!