Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki förtelmes, egész...

Ha valaki förtelmes, egész lakást betöltően büdös lábgombával rendelkezik és én ezt a levegőt belélegzem, akkor gombás lehet a tüdőm?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
az nem, de a gondolkodóképességedet már megtámadta valami
2019. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha levegőt veszel. Egyszer a buszon mellettem állt egy nő a buszon hüvelygomba szaggal és punci nőtt a tüdőmbe. Nagyon kell vigyázni!
2019. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
-buszon*
2019. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nemrég Kínában pont ez történt valakivel, de ő közvetlenül szagolgatta a zokniját és a spórák berepültek a tüdejébe. Keressetek rá erre: "Pang, a 38-year-old Chinese man from Zhangzhou, Fujian Province who suffered from chronic cough, has ended up in hospital with a severe fungal infection in his lungs"
2019. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül buta kérdés.

Nekem erősen penészgomba allergiám van, és ha csak belélegzek bármit, ami penészes / élesztős, akkor rövid idő alatt szúrni kezd a mellkasom, és nehezen kapok levegőt... Szóval ja, ha valaki erre érzékeny, akkor lehet baja más lábgomba szagától.

De akkor nem igazán arról van szó, hogy gomba tenyészik ki a belső szervekben, hanem hogy a bejutó gombák mérget termelnek.

Persze akinek normális az immunrendszere, azt ez nem veszélyezteti.

2019. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!