Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime ahol a srác vagy...

Melyik anime ahol a srác vagy csaj. Egy hullával él együtt, elment vele mindenhova és a szomszédok kihivják rá a rendöröket (? ) mert annyira büdös volt a ház környékén? És csak akkor tudatosult a főszereplőben hogy a párja már rég halott

Figyelt kérdés

#rendőr #anime #horror #halott #anime sorozat #pszicho #egész estés anime #mégvalami
2018. márc. 4. 23:42
 1/7 Nikehime válasza:

Nem biztos de lehet hogy a


Sankarea

2018. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon régen volt, hogy láttam, de mintha a Shikiben is lenne ehhez hasonló jelentet:)
2018. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat *-*

Sajnos nem jutottam még el odáig hogy megnézzem az animéket.. de képekről ítélve egyik se az :c

2018. márc. 19. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki
2018. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szinte 100%, hogy láttam az animét, de lehet, hogy én is másra gondolok, mindenesetre végigpörgettem a listámat, de nem ugrott be, melyik volt az...

Amire én emlékszem, hogy ez csak egy mellékszála volt az animének, nekem a karakter családja rémlik (és úgy, hogy a húg él, és a bátyja halott, de talán a szülők is), és talán egy epizodikus, nyomozós animének az egyik része volt ez.

Az első tippem a Charlotte volt, de végignéztem a pillanatképeket belőle epizódonként, és nem találtam ilyet, szóval szerintem nem ez az.

Most a másik tippem a Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru, de itt se láttam a pillanatképek között a jelenetet.

Átfutom még egyszer a listámat, de az is lehet, hogy mégse egy animére gondolunk.

2018. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tippek:


Occultic;Nine

Owarimonogatari

Denpa teki na Kanojo

Speed Grapher

Layton Mystery Tanteisha: Katri no Nazotoki File

2018. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Almaorszag1275 válasza:
Anohana! Talán 😅
2019. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!