Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 150 cm magas vagyok . Hogyan...

150 cm magas vagyok . Hogyan lehetnék egy pár centivel magasabb? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Hogyan érhetnék el + 4 centit ? Tudom hogy nem sok , és nem is lesz nagyon szembetűnő , ha sikerül , de nagyon zavar a magasságom , és így kicsit jobban érezném magam a bőrömben ha egy pár centivel magasabb lehetnék. Egy nagy gond van , hogy már 20 éves vagyok és nem hinném hogy fogok még valamit is nőni

De nagyon akarnám ezt a pár centit . Magassarkú és minden egyéb nélkül.

Sportolással , vagy csak nyújtással? Tippek !?Mit kellene a testemmel csianálnom hogy viszonylag fájdalommentesen érjem el ezt?

Normális válaszolók válaszát kérném , trollok, köpködők kérlek ne .



2019. okt. 7. 13:56
 1/8 anonim válasza:

Mivel 20 éves vagy, azt nem tudom hogy fiú vagy lány de nem sok esélye van annak hogy még nőni fogsz. Esetleg ha nem régen volt röntgened mondjuk a térdedről akkor ott lehetne tudni hogy a csontvégek lezárultak-e már. (Én pl 12 éves korom óta sem magasságban, sem lábméretben nem nőttem)

Szerintem nincs semmi probléma a magasságoddal, tudom nem könnyű, de próbáldd megszeretni magad, énis kb most kezdem elfogadni pedig 12-16 évesen nagyon zavart. Most örülök hogy szinte mindig van ruha a méretemben, könnyen elférek az emberek közt😁

Nyújtással az izmaidat, szalagjaidat tudod javítani, amit érdemes és hasznos is csinálni de ha a csont cartilagoja (porc) elcsontosodott akkor ott már nem lesz csontképződés, ez hormon áltál befolyásolt folyamat

2019. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre: sehogy. Pont.

Hol voltál biológia óra helyett?

2019. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok pénz és fájdalom árán a japánok bele tudnak toldani 4 centit a lábaidba.

Mas opció nincs.

2019. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. Én szívesen adnék neked 10 centit is akár. (180 cm vagyok)
2019. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy sem fogsz már nőni. Valószínű, hogy sporttal sem...


Jelenleg sportolsz valamit? :)

2019. okt. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De ez olyan cuki lehet, nem mindenkinek gond ám ez. Nem a külső a lényeg amúgy se, nyugi, ez vagy te, nem tudsz mit tenni, fogadd el magad (bagoly mondja) de ez tökre cuki. Nekem se a külső a lényeg de tökre örülnék egy olyan lánynak aki még külsőre is cuki :) Felejtsd el a hülye magassarkút.. Ez vagy TE ;)

18f

2019. okt. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtök válaszát ! :) Természetesen sportolok futok , sokat egyébként , és súlyokkal is szoktam lábra és fenékre dolgozni hogy a futást jobban bírjam.

Mindenki szeret így ahogy vagyok "cukin" , csak ez a magasság téma engem zavar Még életemben nem kaptam e miatt bántást és egyebet , de ideje lesz beletörődnöm :)

2019. okt. 10. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, igy van ahogy mondod. persze magas lány is lehet aranyos és személy szerint én semmi másra nem vágyok csak egy kedves lányra aki mellettem lenne hűségbe, tehát ez nem kapcsolódik a külsőhöz, az sose lesz döntő dolog annyira hogy most alacsony vagy akkor már nem is lehet szeretni.. Szóval ne törődj bele, hanem örülj neki :)
2019. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!