Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok, és én...

17 éves fiú vagyok, és én vagyok a legalacsonyabb az osztályomban.167cm magas vagyok, még a lányok közül is mindenki magasabb nálam. (? )

Figyelt kérdés
Ez azért van mert az osztályomban én vagyok az egyetlen ázsiai (dél koreai vagyok). Mindenki más rajtam kívül fehér európai. Ha sétálok az utcán, mindig olyan rossz érzés, hogy egy törpének tűnök. Pedig amikor félévente hazajárunk Dél Koreába, ott a többi ázsiai között az átlagosnál magasabbnak számítok. Itt Magyarországon, meg úgy általában Európában a sok fehér között kissebbségi komplexusom van. Érdemes lenne ezzel pszihológushoz fordulnom?

2017. júl. 26. 17:55
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ez normális.
2017. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kell megértened, hogy nem tudsz ezzel mit tenni sajnos. Ilyen a genetikád... ha fejre állsz, akkor sem fog ez változni. Nekem is van egy hasonlóan magas osztálytársam, de nincs vele semmi baj, rendes a srác. Az utcán meg nézzenek csak, azért van szemük! Ne rágódj ezen szerintem.
2017. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy 19 éves srácot, aki magyar ősökkel-rokonokkal rendelkezik, de ugyanolyan magas, mint te. Sőt, elég sok hasonló magasságú fiút ismerek, szóval nyugi, biztosan fogsz találni egy 160-165 körüli lányt.:D
2017. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 26. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, itt MO-n is sok 160 körüli lányt találhatsz, nekem kapásból vahy öt hat ilyen osztálytársam van:D és a fiúkból is van több olyan ismerősöm aki 160-165 körül van, egyébként feltünően alacsonynak nem számítasz nyugi. És te még nőhetsz jópár centit, a fiúk hosszabb ideig nőnek mint a lányok;)
2017. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem gaz szerintem, egy csomo nalad kisebb lany van, baratnom is azsiai es 160 cm :D
2017. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hellószia. Én 15 éves lány vagyok (magyar)és 160 körüli xd

Úgyhogy nyugi. Nekem amúgy is bejönnek az alacsony srácok (meg az ázsiaiak LOL) , szerintem nagyon aranyos , ha valaki nem langaléta , hanem alacsonyabb. ^-^

2017. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

És még az is benne van , hogy úgy megnyúlassz , mint a sicc.Nekem is volt egy olyan osztálytársam , aki 150cm (!!!) volt (fiú) 6.ban , és 8.ra 170 körüli magas lett. No para

2017. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod, nyugodtan keresd meg vele az iskolapszichológust, de tényleg növésbe is vagy még, meg egyszerűen csak véletlenül alakult úgy, hogy nincs alacsonyabb osztálytársad a lányok között se. Nagyon sok lány (és felnőtt nő is, aki már nincs növésben) alacsonyabb, mint 167 cm.
2017. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!