Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti élnétek egy olyan őszinte...

Ti élnétek egy olyan őszinte világban, ahol mindenkinek minden titka nyilvános lenne hirtelen?

Figyelt kérdés
Senki nem lenne ez alól kivétel. Mindenkiről mindent tudnál, és rólad is tudna mindenki mindent. Egy kendőzetlen világ, ahol nincs sunyiság, nincs hazugság, nincs aljaskodás, de nincs privát szféra se, nincsenek kegyes hazugságok, színjátékok, mindenkit úgy kezelnének, amilyen valójában.

2019. okt. 7. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Soha, ez még viccnek is rossz!
2019. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért a privátszféra alap, és nem egy rossz dolog, nem gondolod?
2019. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnék ilyen világban élni. Nem azért, mert annyira sok titkolnivalóm lenne, hanem azért, mert a magánszférát az egyik legfontosabb dolognak tartom. Igen, sok a hazug aljas ember, de ezt simán lehet tudni kezelni és még mindig inkább ez, mint a Nagy Testvér.
2019. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem megfelel a jelenlegi
2019. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akkor konkrétan nem létezne olyan, hogy magánélet.
2019. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem őszinte. Őszinteség választás kérdése. Ahol minden titkod nyilvános, ott nem létezik az őszinteség, sem a hazugság.
2019. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez szörnyen hangzik.
2019. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nagyon fura. Én simán élnék így. Nincs titkolnivalóm, mert van helyette önbecsülésem. Nem érdekel ki mit gondol rólam, csak az érdekel, én mit gondolok magamról. Viszont minden a helyére kerülne a világban. A bűnösök bűnhődnének, a becsületes emberek pedig elnyerhetnék a jogos megbecsültségüket.
2019. okt. 7. 18:07
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem,mert azért mindenkinek van olyan dolga,amit nem kéne tudni a pl.:szomszádnak.
2019. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnád ki, mert nem lenne magánéleted, akárhova mész, akármit csinálsz, azt mindenki tudni fogja rólad, mintha egy hatalmas, számodra nem látható kamera figyelne téged 0-24-ben. Egy idő után beleőrülnél ebbe.
2019. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!