Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A windows újratelepítésének a...

TóthHanna kérdése:

A windows újratelepítésének a befejezésénél mindenkinek megkérdezi milyen hálózatra (Név) akar csatlakozni, és milyen formátumban.! (Otthoni, Munkahelyi, Nyilvános) Nos nekem ezt az ablakot nem adta be, és nincs is net. Miért?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert azt csak akkor dobja fel telepítés közben, ha a windows alapból felismeri a hálókártyádat. Ellenkező esetben nyilván nem. Amikor a hálókártya driverét feltelepítetted, és először csatlakozik, akkor fel fogja dobni neked is azt az ablakot.
2013. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, kösz... De ez a gép már volt használva, csak most installáltam újra... De az első telepítésénél mikor a hálókártya is fel lett rakva, akkor nem voltam ott, azt nem én csináltam. Szóval most mi a teendő?? Mondd el kérlek lépésről-lépésre, hogy hogyan csináljam meg.. Előre is kösz, szia!
2013. nov. 30. 22:59
 3/4 A kérdező kommentje:
2013. nov. 30. 23:44
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


PRÓ!

2013. nov. 30. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!