Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az az ember aki titeket a...

Ki az az ember aki titeket a legjobban inspirál? Miért? Milyen hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 00:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Nemet és kort is írjatok! Köszi:)
2019. okt. 8. 00:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyum. Mert megmutatta hogyan kell élni, majd azt is, hogyan kell halni. Remélem nem fogok neki csalódást okozni, de ezt sajnos már sose tudom meg. 34 F.
2019. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy munkatársam volt, de már nem vagyunk egy helyen. Ő extrovertált volt, piros, én meg introvertált, kék-zöld. Kiegészítettük egymást.
2019. okt. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zsoltmester ***** válasza:
A barátnőm az. Nagyon sok kitartás van benne, rengeteg állatot tart, kutyát macskát. Egyedül él egy nagy kertes házban, egyedül tartja fenn. Korán kel és bejár dolgozni vonattal, házimunkát végez, főz. Én egy akaratgyenge lusta szerencsétlen vagyok hozzá képest, szeretnék felnőni hozzá, eddig nem volt motivációm de most már ez az. Jó lenne összeköltözni vele, támasz lenni neki lelkileg és anyagilag is, meg minden szinten. Ha ez sikerülni akkor el mondhatnám magamról, hogy felnőttem.Jelenleg csak egy hülye gyerek vagyok.
2019. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy lány, nem kapom meg akármit csinálok, de megprobalok kihozni a maxot.
2019. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!