Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel tud titeket egy másik...

Mivel tud titeket egy másik ember a legjobban kihozni a sodrotokból?

Figyelt kérdés

Engem azzal mikor megpróbálják megmagyarázni hogy én mit érzek/gondolok,vagy azt hiszik jobban tudják én milyen vagyok

Vagy mikor nem vesznek komolyan

Vagy ha lenézőek velem



2018. febr. 5. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem a butasággal, értetlenkedéssel...az utóbbi extrán dühít...mikor pl 6x 6 féle képpen magyarázom el mi micsoda-mire való és még úgy sem érti..olyankor magamban mondok egy 'b*szódj meget' és az 'ilyen, hogy van életben kérdés is megfordul a fejemben' majd nagy mosoly keretében mondom, hogy hívok egy kolleganőt hátha jobban tud segíteni/persze ugyan azt mondja el amit én/ én meg hátra megyek relaxálni...és még a halogatás is idegesít...nálam már a nem vesznek komolyan és társai nem játszanak és elemezni sem szoktak milyen vagyok, hogy ők jobban tudják...kinőttem már ebből
2018. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem is az értetlenkedés, főleg olyankor, amikor sejtem, hogy az illető érti, miről beszélek.

Az olyan fajta értetlenkedés is, amikor tizedszerre mondok el valamit, és közben keresem az értelem szikráját a szemében, de nem találom, mert a legkisebb fáradságot sem veszi, hogy koncentráljon arra, amit mondok.

A sápítozás: "hát most mondd meg, milyen világot élünk! Hogy mik vannak! Hát ezt képzeld el Marikám, ilyet!" :D Amikor a beszélgetésnek semmi de semmi értelme nincsen, csak hogy járjon a száj! :D

2018. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akárcsak téged,engem is az "Én jobban tudom,hogy mire gondolsz és mit érzel,mert a fejedbe látok!"emberek készítenek ki.
2018. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rosszindulat, hazugság
2018. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem azzal, ha vadidegenek próbálnak beleszólni abba, hogy hogyan éljem az életem, mert azt hiszik, hogy ők még nálam is jobban tudják, hogy nekem mi a jó. A másik az a rosszindulatú, alaptalan pletykálkodás. A harmadik, amikor szemtől szemben megy a jópofizás, de ugyanez az illető a hátam mögött meg elhord mindennek.


Most ennyi jut eszembe, de biztos van még ilyen :)

2018. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még keresem, ezen dolgot;)
2018. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyávogás nőknél, hülyének nézés (de azt jól palástolja).
2018. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!