Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a bizalmát...

Hogyan tudnám a bizalmát vissza szerezni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nagyon szeretek.

Csak valahogy mindíg sikerül megbántanom.

Sajnos nagy köztünk a távolság 120 km.

Leginkább facebookon keresztül szoktunk kommunikálni.

Már 3 éve ismerjük egymást.

Személyes találkozásra ritkán adódik alkalmunk, hogy ezeket megtudnánk beszélni egymással.

De nem akarom őt elveszíteni.

Nagyon fontos nekem.

Mégis mindíg sikerül megbántanom, amit éreztet is.

Vissza szeretném szerezni a bízalmát.

Azt mondja megbízik bennem és szeret.

Csak félek, hogy előbb- utóbb megunja.

Sokszor pl.van hogy rá kérdezek nála teljesen egyértelmű dolgokra.

Meg tudom, hogy dolgozik napközben, mégis elvárnám, hogy rám írjon, keressen engem napközben.

Ő ezt érzi, csak elege van ezekből.

Mit tegyek, hogy vissza szerezzem teljesen a bizalmát?

Nem szeretnék rá tapadni, csak hiányzik nekem és ezt folyton a tudtára adom.

És úgy érzem ez sok neki.

Mit tanácsoltok?

35 éves nő



#zavaró #hiány #Tapadas
2019. okt. 8. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet pont ezért hagyott alább felőlem az erdeklodese , mert túlságosan aggodalmaskodo vagyok
2019. okt. 8. 18:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A leíras alapján azt hittem 18-nál 1 perccel nem vagy több, de még nálam is idősebb vagy 8 évvel...

Talán viselkedj felnőtt nő módjára és ne legyél egy idegesítő, hisztis, önző p*csa!

Te nem dolgozol? Nincs életed? Keres amikor akar, te meg válaszolj neki normálisan, egyszerűen érdeklődj milyen napja volt, de ne zaklasd. Hidd el keresni fog, ha megembereled magad felnőtt nő létere.

2019. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fogod tudni, miután eljátszottad. Rettenetesen tapadós lehetsz, ráadásul még a jellemed is borzasztó a leírtak alapján. Remélem hamar megjön az esze és többet nem áll veled szóba.
2019. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Létedre*
2019. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, ezt egy 16 éves tini írja...

Te jó ég! 38 évesen másnak már férje és gyerekei vannak, nem a fb-on cseveg fiúkkal. Gáz vagy, nem lehet komolyan venni, nincs benned semmi nőiesség, semmi tartás.

2019. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Meg tudom, hogy dolgozik napközben, mégis elvárnám, hogy rám írjon, keressen engem napközben." Milyen jogon van képed ilyesmit elvárni?
2019. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te 35 éves nő vagy, akkor én vagyok az angol királynő. Csapnivaló helyesírás, a fogalmazás szintén, és több helyen ellentmondasz saját magadnak.


“Van egy srác akit nagyon szeretek.”

No és hány éves az a “srác”, 40-45? 😃


“Sajnos nagy köztünk a távolság 120 km.”

Az másfél óra vezetés. Két felnőttnek van autója is, jogosítványa is, ugye Csillagom?


“Már 3 éve ismerjük egymást. Személyes találkozásra ritkán adódik alkalmunk”

Hogy-hogy? Anyukátok nem engedi, hogy szabadnapjaitokon egymásnál aludjatok? 35 évesen, ugyebár...


“Meg tudom, hogy dolgozik napközben, mégis elvárnám, hogy rám írjon, keressen engem napközben”

Mert te nem dolgozol? 35 évesen már dolgoznak az emberek...


“Mit tegyek, hogy vissza szerezzem teljesen a bizalmát?”

Mi az, hogy a bizalmát? A tapadós tinik nem a bizalmat veszítik el, hanem csak idegesítően sokat lógnak a másikon. Tanulj már meg fogalmazni, gyerekem.


“És úgy érzem ez sok neki. Mit tanácsoltok?”

Hát ha ez sok neki, akkor ne csináld ezeket. Jééé hogy ez eddig nem jutott eszedbe... 35 év alatt sem...


Az angol királynő. 👋🏻

2019. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!