Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vissza fogom egyszer szerezni...

Vissza fogom egyszer szerezni a szüleim bizalmát?

Figyelt kérdés
Mint ahogy nemrég leírtam egy kérdésemben ( http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__74837.. egy eléggé züllött lány voltam. Szerencsére az életem azóta rendeződött (érettségire járok, van egy szerető párom, munkám, a fiamat nevelem) A legfontosabb, hogy közel tíz év után békültem ki a szüleimmel. De sajnos úgy érzem, hogy nem bíznak még bennem. Természetesen megértem őket, de valahol egy kicsit bánt. Nagyon igyekszek, rendezni a viszonyomat a szüleimmel, de valahogy úgy érzem, hogy így nehéz lesz.

2016. jan. 11. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nehéz lesz. A bizalmat nagyon nehéz visszaszerezni,de mivel a szüleid,idővel ismét helyrerázódik minden. Kitartast! :)
2016. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menni fog.
2016. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igyekszek, tényleg sokat változtam, csak bánt a dolog.
2016. jan. 11. 20:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a sztoridat, az enyém is hasonló. Szerintem a szüleiddel ki fogsz békülni, ha kicsit is érző emberek, belátják, hogy már megváltoztál. Viszont a helyedben nem mennék egyetemre, mert 5 évig tart, én is megcsináltam, nem sokra mentem vele. Szerintem a magunkfélék presztízskérdést csinálnak az egyetemből, csak azért tanulunk, mert bizonyítani akarunk, pedig egy jó okj-val jobb munkát is szerezhetnénk, mint a diplomával.
2016. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van három éves képzés is. Meg én nem igazán diplomás képzésen gondolkodok, hanem egy olyan felsőfokú képzést szeretnék inkább elvégezni. Sajnos idegennyelvből nem vagyok a legjobb.
2016. jan. 11. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkodtál-e már, hogy MIÉRT és vajon KI(K) MIATT lettél züllött lány?


Vajon a szüleid vissza tudják-e szerezni a TE bizalmadat? Vagy csak pedáloztatnak a végtelenségig?

2016. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolkoztam rajta, mert tudom. Olyan baráti társaságba kerültem, és én nem vesztettem el a bizalmamat a szüleimmel szemben.
2016. jan. 11. 21:02
 8/14 anonim válasza:
100%

Simán lerendezed és mehet az élet. :)

Tisztellek, hogy változol csak nehogy visszakeveredj.

2016. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Arra vigyázok. Meg a párom se engedné :) Neki nagyon sokat köszönhetek.
2016. jan. 13. 19:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid 10évet vártak...annyit nyugodtan rászánhatsz. Nem fog hipp-hopp elfelejtődni,sőt sosem fog. Viszont lehet halványítani amihez kitartást kívánok.
2016. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!