Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek az olaszok?

Milyenek az olaszok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan olaszosak. Milyen kérdés ez?
2019. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát kultúra stílus viselkedés stb
2019. okt. 8. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
MÁRGÁRÉTÉ
2019. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Munkamàniàsak de alig fizetnek kb mint a kinaiak hogy egesz életüket a munkahelyen töltik csak.

Rafinàltak zsivànyak, külsöre meg az àtlag alacsony es vekony alkat.

Öltözni nagyon tudnak, Olaszban a csövesek pl jol szabott öltönyben vannak. Mindenki csinos (es nem r.bancost értek ezalatt)

A legnagyobb ipar nàluk a vendéglátàs. Szinte mindenkinek van etterme vagy felszolgàlo vagy borüzlete.

Akik masik allamban telepedtek le (olasz sràcok 25 évesen zsir uj Audikkal rohangàlnak, adnak vesznek kereskednek orszagok között), de vannak pl ffi olasz fodràszok is nem olaszban.

Szeretik az olasz(sajàt)zenéiket. Esküvökön is az megy.

Alapvetöen pénzhajhàszok. Okossàgokat keresnek mindenben.

Nem vettem észre hogy a bulik vagy mulatàs jellemezné öket, inkabb baràti/csalàdi összejöveteleket tartanak, nehany fiatalt leszamitva nemigen vannak az éjszakàban mert ugye a penz melo rafinàltsàg a mozgatojuk, nem a lébecolàs. Elèggé tudatos célorientàltak.


Màr azt a pàr honapot nézve mig olaszok közt voltam. (Több orszagban is).A leirtakbol nem logott ki senki a sorbol ezert is merek àltalànositani.

2019. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ferfiak amolyan alfahim tipusuak. Jàtszmàznak a nökkel nemigen veszik az erzelmi eletet komolyan, de jofejek, udvariasak is. Tipikus a sötét haj szem, de attol sokan még szöke kèkszemüek is köztük.


Valamièrt gyengéik a szöke nök. Nekem anno szökere volt festve, olasz kerti pubban szinte mindenki ràm volt àllva, kb 10esével vettek körbe mint magyar lànyt.


Leginkabb az angolt beszélik még.

2019. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*az tényleg meglepö volt hogy csoportosan jöttek hozzam tenyleg a sracok mindenki azt várta kinek mikor vàlaszolok, itthon meg kb az ezredik àtlag vagyok eszre sem vesznek a magyarok
2019. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Félig olasz vagyok. A legtöbb férfi ad magára, nem úgy mint a magyarok, hogy elhízottak, szakadt cuccban járnak meg hasonlók. Ing, farmer, az ingujj feltűrve. Kb a 80-90%-uk katolikus, legtöbben vetik a keresztet a templom mellett elmenve.

A bőrszínük sötètebb, mint a magyarokè, a hajuk sötét színű, a szemük is. Valóban hódít náluk a vendéglàtàs, szinte mindenki abban dolgozik, de a fizetés nem kiemelkedő. Nagyon szeretnek enni, legtöbb FÉRFI is nagyon jól főz, kedvencük a paradicsom, tészta és a sajt. A nők csinosak, szèpek, nincs 20 centis műköröm, műszempilla, 30 kiló vakolat az arcon, de nyilván vannak kivètelek. Nem megszokott náluk a vàlàs és a melegsèg sem, nyilván a mélyvallàsossàg miatt legfőkèppen.

Vannak olyan részek ahol van kivétel, és sok a patrac, koszos ember, azokon a településen ez meg is látszik, de a legtöbbjük nem ilyen. Nem erőssègük az angol nyelv. Amikor nagy meleg van mindent bezárnak pár órára, aztán ha ez lement újra kinyitnak.

2019. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapjáraton kedvesek és segítőkészek, teljesen mások, mint a magyarok. A férfiakat nem jellemzi a hűség, viszont ez nem azt jelenti, hogy senkit sem, azonban a csillagokat lehazudják az égről ha meg akarnak szerezni egy nőt, úgyhogy ennek sokszor enged egy külföldi nő. A idegenforgalomban dolgoznak az emberek. Északon és középen vannak nagyobb gyárak, vállalatok, délen inkább mezőgazdaság van, földművelés, termelés stb


Egyébként az öltözködésre, ruhákra, ételre rendkívül kényesek. A lakások festése élénk színekkel bevont. A zsalugátereket jobban szeretik például egy lakáson, mint a redőnyt. Fontos nekik a regionalitás a hagyományok őrzése, a vallás (habár ez az utóbbi időszakban sokat változott, azonban érezhetően vallásosabbak mint a magyar). A nők szépek és igényesek, felfogásban, mentalitásban teljesen mások. A romantikát nagyon átélik. Engem itthon észre sem vesznek a nők, viszont ott valamiért mégis. A külföldi valamiért mindig vonzóbb...


Sokat sír a szájuk, de nem élnek rosszul. A felszolgálás nagyon jó. Angolul a többség nagyon rosszul beszél, szóval inkább ezt azzal védtem ki, hogy megtanultam olaszul. Valóban nem jellemző rájuk a bulizás és a mértéktelen alkoholfogyasztás, ami nálunk szokássá vált.


A közeledés sokkal jobb mint a magyar, legalábbis én tudom élni, mivel eléggé kényelmesen vezetnek, ellenben meg van bennük a kellő alázat a gyorsabb iránt és figyelnek a másikra. Sok szabályra magasról tesznek mindaddig amíg az nem fenyegeti a személy- és vagyon biztonságot.


Az élet inkább estefelé kezdődik el: 6 körül nyitnak az éttermek és egészen éjfélig vannak nyitva. Legfeljebb ebédidőben nyitnak ki.


Magázódni szinte lehetetlen velük még formális helyzetben is, ami részemről kétségbeejtő.

2019. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!