Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak, miért nem megxek...

Mit mondjak, miért nem megxek iskolába? 17/l

Figyelt kérdés

Pszichológushoz kezdtem el járni és csak így tud időpontot adni. Egy héten egyszer, kb 3 órát kell így kihagynom aznap.

Mit mondjak, miért nem vagyok ott? Nem szeretném megmondani, hogy pszichológushoz járok, sokan azt hiszik, hogy aki szakemberhez jár, az bolond.


2019. okt. 9. 20:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
"Orvoshoz járok"
2019. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Ezeket az orakat igazolni kell mindenkepp megtudjak a sulidban igy
2019. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Ne menj oda,ha jutni akarsz valamire,semmi keresni valód ott. Ha felnőtt vagy(leszel),akkor gondolom sulipszichologus,ami ingyenes,de amúgy pénzkidobás :) 18/F
2019. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hova jársz te? Pszichológushoz?Aki látja,hogy a pszichiátria mit csinál,és empátia van benne,az nem marad ott...Ha kezelni nem tud(nem vagy a te kompetenciája)akkor elküld pszichiáterhez,azmeg megetet legális drogokkal,benzodiazepin "gyógyszerekkel",aztán fizeted a nagyobb összegeket,hogy a tudatod módosítsd...Ehhez annyi kell,hogy elmondod a bajaidat,ha nagy van,akkor azon már ő nem tud segíteni...és messzire nem kell menni btw
2019. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Na igen, de azt kérdezgetik, hogy miért voltam orvosnál, meg milyen orvosnál.

Nem fogom otthagyni, most mentem oda, szükségem van rá. Ha nem segít majd otthagyom. Nem fizetős.

Az utolsót nem igazán értem. Pszichológushoz jarok, pszichiáterhez nem fogok.

2019. okt. 9. 21:13
 6/16 A kérdező kommentje:
És leigazolják ott a pszichológusnál.
2019. okt. 9. 21:13
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen mivel leigazoljak a sulid latja ki igazolta le. Az ivazgato es ofo tudni fogja
2019. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az nem is nagy baj, csak az osztálytársak ne tudják.
2019. okt. 9. 21:17
 9/16 A kérdező kommentje:
Erre kellene valami válasz
2019. okt. 9. 21:17
 10/16 anonim ***** válasza:
"van egy kis dolgom" -micsoda? "maganugy". bar nalam a micsoda kerdesig se jutottak el. anno en is jartam suli mellett pszichologushoz es nem mondtam el senkinek. az osztalyfonok tudott rola, de o se mondta el masnak, szoval nyugi. illetve kesobb meg akinek mondtam es veled egykoru volt kb az nem reagalt rosszul. nem mindenki szerint fura:) hiszen szerintunk se az
2019. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!