Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak, miért nem megxek...

Mit mondjak, miért nem megxek iskolába? 17/l

Figyelt kérdés

Pszichológushoz kezdtem el járni és csak így tud időpontot adni. Egy héten egyszer, kb 3 órát kell így kihagynom aznap.

Mit mondjak, miért nem vagyok ott? Nem szeretném megmondani, hogy pszichológushoz járok, sokan azt hiszik, hogy aki szakemberhez jár, az bolond.


2019. okt. 9. 20:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hat ha a tanarok nem kopnek az osztalyban mond azt hogy szakkor....

Vagy csaladi ok.

2019. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Na igen, itt lány osztálytársaim a lényegesebbek. Nekik kellene valami kifogást találnom, azt nem mondhatom, hogy magánügy, mert akkor mégjobban kérdezgetnek majd. De elmondani nem szeretném nekik, mert pletykásak.

Valami ilyen szakkörös dolog jó lenne.

2019. okt. 9. 21:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam, heti egyszer-kétszer lépett le az utolsó 3 óráról, csak mert ő Szabó Péter előadàsokra járt. Találj ki te is valami hasonlót az osztálytarsaknak.
2019. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem az cikibb, mint az orvos. 😀😀
2019. okt. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
fogorvoshoz mész .:D mondd azt
2019. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14, azért írtam, hogy valami hasonlót. :D
2019. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!