Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkora lehet Lakatos Brendon...

Mekkora lehet Lakatos Brendon kiszabadításához szükséges óvadék összege?

Figyelt kérdés
Simán leraknám a báttyának a pénzt, csak elsem tudom képzelni hány millió egy óvadék ilyen esetben. Ez személyfüggő, ugye? És vannak kivételes esetek, hogy nem váltható ki pénzben az ítélet idő?

2019. okt. 10. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
linkelj már légyszi valami infót, én erről a 2024-ről még nem is hallottam
2019. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem kell várnod, csinálhatsz addig bármit.
2019. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ovakedot nem minden esetben tudsz letenni,de nyugodj meg nem olyan nagy a szaja ott bent mint a videoiban,ott csak egy atlagos valaki
2019. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"


Brendon legkorábban 2022. első felében szabadul. A bíróság elsőfokon 5 évre ítélte, de ezt a másodfokú bíróság 7 év 6 hónapra súlyosította. A szabadságvesztés időtartamába beszámítja a 2015. december 24. napjától 2016. június 24. napjáig előzetes letartóztatásban töltött időt, valamint 2016. június 25. napjától 2017. június 29. napjáig házi őrizetben töltött időt oly módon, hogy egynapi előzetes letartóztatás, valamint 4 napi házi őrizet egynapi szabadságvesztésnek felel meg. Tehát 6 hónapot volt előzetesben, ezzel 6 hónappal csökken a szabadságvesztés időtartama, valamint az egy évig tartó házi őrizet negyed évnyi (4 hónap) szabadságvesztéssel ér fel. Ez összesen 10 hónappal csökkenti a másodfokon megállapított 7 év 6 hónapot. Az elsőfokú bíróság megállapította, a másodfokú pedig helybenhagyta azt, hogy Brendon a büntetés háromnegyed részének letöltését követően bocsátható legkorábban feltételesen szabadlábra. Azaz a maradék 6 év 8 hónapból (80 hónap), ha jól viselkedik, legkorábban 5 év (60 hónap) múlva bocsátható legkorábban feltételes szabadlábra. Mivel Brendon 2017. június 30-tól került ismételten előzetes letartóztatásba, innen számoljuk az 5 évet, azaz kb 2022. júniusában fogjuk legkorábban újra látni.

"

2019. okt. 14. 22:21
 15/17 anonim ***** válasza:

Óvadékot nem minden esetben lehet tenni,ennyi erővel akkor minden pénzes gengszter egyből ki tudna szabadulni,akkor amikor csak akar.

Egyébként jó helyen van ott ahol van,hisz veszélyes a társadalmunkra,amúgy szerintem is jópofa,lehet rajta röhögni,de egy agresszív bűnöző,akinek bűnhődnie kell(bár az hogy "kell" csak egy dolog,nem hiszem hogy nagyon megviseli a hely)...

2019. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Állítolag most börtön korházban van
2019. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem nem lehet óvadékkal kiváltani a börtönt az o esetben mert akkor a csalad tagjai már rég kifizették volna
2020. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!