Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi miatt lehet az, hogy csomó...

Mi miatt lehet az, hogy csomó régi ismerősöm csak engem töröl Facebookról, miközben a többi közös ismerősünket meg nem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy kíváncsiságból telepítettem Facebookra egy olyan plug-int, ami értesítést küld, ha valaki töröl az ismerősei közül. Ezzel egyébként nincs bajom, főleg, ha már 5 éve nem találkoztam valakivel, teljesen oké, magánügye, hogy töröl.

Viszont, azt vettem észre, hogy törölt például a középsulis tesitanárom, és mikor rámegyek a Facebook oldalára, azt látom, hogy csak én lettem törölve. Az összes többi osztálytársam mind az ismerőse maradt! És ugyanez előfordult volt kollégákkal, egyetemi oktatóimmal stb. és már sokadjára, amióta kapom az értesítőket.

Ha aktualizálni akar valaki, az oké, de itt nem ez történhetett, mert akkor nem csak engem töröl, hanem mindenki mást is, akikkel évek óta nem tartja a kapcsolatot.

Szóval ezt nem tudom kitalálni, hogy mitől lehet? Arra gondoltam, hogy lehet, hogy mindenki folyton csak jópofizik nekem, elhitetik velem, hogy szimpatikus vagyok számukra, holott az emberek valójában nem is kedvelnek? Én a tesitanárommal is azt hittem például, hogy jó viszonyban vagyok, annak ellenére, hogy elég komolytalan kamasz voltam.

Már minden eszembe jutott, lehet, hogy vírusos valahogy a gépem, és spameket küldözget szét a nevemben? És mondjuk a volt tanáraim ilyen pénisznagyobbítós átveréseket kapnak tőlem e-mailben, és azt hiszik én voltam?

Amúgy Facebookon általában nem osztok meg semmit, pár havonta valami környezetvédelmi kezdeményezést, ami épp szimpatikus, havi 1-2 mémet, de politikát soha, meg semmi olyat, ami bárki számára bántó vagy fárasztó lehet, szóval ez is kizárva.

Ha ez egyszeri eset lenne, azt mondanám véletlen mellékattintás, de 11 ilyen eset volt 5 hónap alatt! Emberek, akiket tök különböző helyről ismerek, és mind csak engem töröltek.



2019. okt. 11. 23:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem emkékszik rá honnan ismer, mivel tanár gondolja, hogy biztos a diákja voltál, de ennyi igy kitörölt. Nem voltál kedvence, jo a targyaból, nem fűződik hozzád jó emléke pl. Vagy nem tudhatod,hogy másokkal tartja e kapcsolatot találkoznak-e az utcán tanítja e a gyerekét, hugát. Vagy lehet úgy érzi
2019. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Előző vagyok: vagy lehet úgy érzi,hogy nem teszel hozzá semmit a hírfolyamához,mivel ugyse posztolsz semmi érdemlegeset vagy érdekeset es azt sem gyakran. Esetleg ugy gondolja irigy vagy ra,mivel többet tud felmutatni mint te pl. Jobb a szociális élete, jobbak a sporteredményei, jobbab szeretik az emberek stb.
2019. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze nyilván, túl sikeres vagy, ezt nem tudja egy csomó ember feldolgozni, ezért törölnek... Én is voltam 40+ országban, sokról van posztolva képem is, mégsem szoktak random törölgetni emberek.
2019. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kerdezo szerintem mindenki magasrol le xxxx arja hany orszagban jartal.

Szimplan egy ontelt felfuvalkodott persona vagy. En tiltanalak is lol

2019. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13, 14: Leírtam, hogy hány országban jártam, erre hirtelen öntelt, felfuvalkodott lettem? Ráadásul 100 % szerint hasznos a hozzászólás.

Szerintem elég világos volt a hozzászólásomból, hogy nem kérkedésből írtam. Hanem egy lehetséges ok, mert más már nem jutott eszembe.

2019. okt. 27. 23:49
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondollak önteltnek. Csak saját tapasztalataim alapján ez nem ok, de persze mások az ismerőseink. De ha meg tényleg ez lenne a baj... Kit izgatna? Eggyel kevesebb irigy ember.
2019. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!