Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ez a lany valojaban?

Milyen ez a lany valojaban?

Figyelt kérdés
Van ez a lany instagramon a nicolemeloche es annyira gyonyoru es meg kedvesnek is tunik ismeri valaki szemelyesen tenyleg ennyire tokeletes ez a lany? Az egesz elete annyira hibatlannak tunik, ferj, gyerekek, gyonyori tesz meseszep arc szep ruhak utazasok es kedves is ahogy megfigyeltem. Tenyleg ilyen??
2019. okt. 13. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.. amúgy mi van, ha nem tökéletes, akkor már ki vagy ábrándulva? Miért kellene bárki is tökéletes legyen? Emberek vagyunk.

Lehet, hogy az átlagtól eltér ez a lány, de neki is lehetnek mindennapi problémái. Senkinek sincs hibátlan mūanyag élete.

2019. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd lécci az oldalát? :-)
2019. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nem azert h kiabrandulnek igazabol ez nem egy negativ jellegu kerdes akart lenni csak nagyon inspiralon lany es kivancsi lennek olyanra aki valoban ismeri v latta mar v vmi milyennek latta. Nekem meg nem volt szerencsem hozza:)
2019. okt. 13. 20:36
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
67%

Kérdező, kicsit szakadj le az internetről, és menj ki a való életbe! Valami önértékelési bajod van.

Az összes ilyen influenszer nagyon be van állítva, meg van csinálva. 99%, hogy nem ennyire szép a valóság. Mindeni csak jót, legjobbat mutatja, és ebből von le az egyszeri ember általánosítás után következtetést: Nekem de sz@r. (Igen, de messze nem annyira, mint gondold.)

A csaj azért néz így ki, mert amíg te 8 órát gályázol, abból neki 3 edzés, 2 sminkes-fodrász stb. Ez egy szakma.

2019. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De o nem influencer!!!! Nezd meg az oldalat!! Ne reklamoz aemmit o nem influencer
2019. okt. 13. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd: az insta nagyon csali tud lenni, mint minden netes kép. Tiszt.kiv. Ha ilyenek nézegetsz kevesebb önbizalmat lesz.
2019. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!