Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A horror punk miért nem kap...

A horror punk miért nem kap teret Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy veszem észre, hogy a többi szubkultúrával, zenei stílussal szemben a horror punk valami eszméletlen módon népszerűtlen. Már a csapból is metál folyik, főleg itt Pesten. Szakállas, hosszúhajú ősemberekből rengeteg van. Emoból is egyre több van, holott nincs semmi hátterük, csak egy lejárt divat. Legjobb esetben is csak tarajos anarchistával találkoztam, aki a Misfitset ismeri és ebben ki is fulladt a dolog. Goth programokon kint szoktam lenni, van nem egy goth ismerősöm, de sajnos ők is már csak metalheadek, semmi többek. Sajnos az én stílusom vagy kihalt vagy soha nem is volt itthon.

Boltokban gyakorlatilag csak Misfits-féle cuccokat látok. Néha van Murderdolls meg Wednesday 13. Vagy nagyon nagyon max Danzig és ennyi. Calabrese, Blitzkid vagy Samhain-féle például pólót még életemben nem láttam. Ez kb olyan, mint ha a black metál azon a szinten lenne, hogy boltokban van Burzum, mellette az akciós Venom-féle póló. Gorgoroth meg 100 évben egyszer lenne az ország területén, azt is a kínai nyomtatná ki, majd 2000 forintért árulná az Asia centerben.

Ugyanez a rockabilly is.

A kérdés nagyon egyszerű: miért?


18/f



#horror_punk
2019. okt. 14. 00:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi a f..sz, a hetes meg a nyolcas is tőlem másolt.:Dd
2019. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, most olvastam a kommenteket. :D basszus, nem láttam fent, hogy te is az "odabiggyesztést" használtad. 🤣

Bocs, pacsi! ✋

2019. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj. :DD 🙌
2019. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Rétegműfaj. Az ízlését senkin sem kérheted számon, én is a metált kedvelem jobban. Ez így alakult ki bennem.
2019. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

De imádom, amikor a sok normie osztja az észt, úgy hogy amúgy nekik sincs, egy olyan dologról, amiről végképp halvány lila fingjuk sincs :D

Hűű de nagy dolog az az egyetem ^^

Elárulom, az egyik legjobb haverom is egyetemen végzett és a mai napig punk.

Itt nem arról van szó, hogy valakit a stílusa miatt lenéznék, csak arról, hogy a sablonosdi, egyhangúság eléggé csípi a csőröm :)

De legyek én a GYIK Soros Gyurija, ha ettől némelyik táltossámánprofesszordoktorvarázslóisten megnyugszik :D



Eddig a rövid válaszokat tartom használhatónak. A lényeg benne van, több nem is kell. Aki regényt ír, az csak bonyolít. És mint tudjuk, minél egyszerűbb valami, annál működőképesebb, ezzel szemben minél bonyolultabb, annál nagyobb a hiba lehetősége.

2019. okt. 16. 00:07
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor csak sikerült rájötti 10 km magasan, hogy azért nincs választékod a boltokban, mert rétegzene/réteg divat.


Grat, végül is a lényeg átment.

2019. okt. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!